کد خبر:123364
پ
عرضه شکر
رئیس سازمان صنعت استان تهران خبر داد

عرضه شکر ۳۴۰۰ تومانی در بازار

رئیس سازمان صنعت استان تهران از عرضه شکر به نرخ کیلویی ۳،۴۰۰ تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار در تهران خبر داد.

رئیس سازمان صنعت استان تهران از عرضه شکر به نرخ کیلویی ۳،۴۰۰ تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار در تهران خبر داد.

 

*** عرضه شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار شهرداری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت:

در شهر تهران علاوه بر فروشگاه زنجیره‌ای و میادین میوه و تره بار شهرداری، در روزهای آینده تعدادی واحد صنفی منتخب نیز به این واحدهای توزیع شکر اضافه خواهند شد.

یدالله صادقی افزود: برای توزیع شکر در شهرستان‌ها نیز نماینده هر شهرستان سهمیه شکر منطقه مورد نظر را دریافت می‌کند و این سهمیه در شبکه‌های توزیع آن شهرستان توزیع می‌شود. همچنین توزیع شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در شهرستان شعبه دارند، انجام می‌شود.

 

*** توزیع شکر به صورت فله‌ای و بسته‌بندی

 

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه شکر به صورت فله‌ای و به نرخ هر کیلو ۳،۴۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شود، گفت:

اگر این شکر به صورت بسته‌بندی توزیع شود، باید هر بسته ۹۰۰ گرمی به نرخ ۴،۰۰۰ تومان و هر بسته ۱۰۰۰ گرمی به نرخ ۴،۲۰۰ تومان به فروش برسد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در پایان خاطرنشان کرد: عرضه شکر با نرخ ترجیحی تا زمانی که سهمیه آن موجود باشد ادامه خواهد داشت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید