کد خبر:123091
پ
فرشاد مقیمی
معاون امور صنایع وزیر صنعت خبر داد

برخورد با اعلام‌کنندگان قیمت جعلی خودرو در فضای مجازی

معاون وزیر صنعت از برخورد با اعلام‌کنندگان قیمت جعلی خودرو در فضای مجازی خبر داد.

معاون وزیر صنعت از برخورد با اعلام‌کنندگان قیمت جعلی خودرو در فضای مجازی خبر داد.

 

*** برخورد با اعلام‌کنندگان قیمت جعلی خودرو 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت در بیست و دومین جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی، اظهار داشت:

موضوع افزایش قیمت خودرو در بازار کشور از نظر وزارت صمت قابل پذیرش نیست ما شاهد افزایش قیمت خودرو نبودیم، اما بازیگردان‌هایی در این حوزه بودند که از این تلاطم بازار سوء استفاده کرده و مردم را تحریک کردند.

 

*** قیمت‌های اعلام شده در فضای مجازی 

 

فرشاد مقیمی با اشاره به برخورد با اعلام‌کنندگان قیمت جعلی خودرو در فضای مجازی افزود:

قیمت‌هایی که در بازار و سایت‌ها اعلام می‌شود هیچ خرید و فروشی در آنجا انجام نمی‌شود و اگر هم خرید و فروشی باشد به صورت ظاهری و صوری است تا بگویند قیمت خودرو افزایش یافته است.

 

*** روند نزولی قیمت خودرو در بازار

 

مقیمی، بیان کرد: ما شاهد روند نزولی کاهش قیمت بازار هستیم و مردم نگران نباشند.

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت، خاطرنشان کرد: با افرادی که قیمت‌ها را در سایت‌ها اعلام می‌کنند برخورد می‌کنیم چراکه آنها حق ندارند قیمت‌های حدسی شان را اعلام کنند تا تلاطمی را در بازار به وجود بیاورند. از وزارت ارتباطات درخواست کرده‌ایم تا با عاملان این سایت‌ها برخورد شود.

 

*** تولیدات ایران خودرو و سایپا

 

وی، بیان کرد: شرکت سایپا بیش از ۲ هزار خودرو و ایران خودرو ۱۸۰۰ خودرو را تولید کرده است پس در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

مقیمی، به مردم توصیه کرد تا آرامش خود را در این فضایی که دشمن به دنبال فضاسازی است و التهاباتی را در بازار ایجاد می‌کنند، حفظ کنند.

 

*** معیار قرار دادن قیمت شرکت‌های خودروسازی

 

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به برخورد با اعلام‌کنندگان قیمت جعلی خودرو در فضای مجازی خاطرنشان کرد:

باید با فضای مجازی و سایت‌هایی که قیمت‌های جعلی را اعلام می‌کنند برخورد شود و مردم باید قیمت‌ها را از شرکت‌های خودروسازی رصد کنند و قیمت‌های آن ها را معیار قرار دهند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان یادآور شد:

علی رغم محدودیت‌ها، تدابیر خاص و ویژه‌ای را در دستور کار قرار خواهیم داد و خودروها را تولید و تعهدات را اجرایی خواهیم کرد. پس مردم در این زمینه نگران نباشند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

کلید مقابل را فعال کنید