کد خبر:122908
پ
تفاهم‌نامه همکاری
در حاشیه نمایشگاه نفت،‌گاز، پالایش و پتروشیمی اتفاق افتاد

امضای تفاهم‌نامه همکاری ایدرو و پژوهشگاه صنعت نفت

ایدرو و پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه نمایشگاه نفت،‌گاز، پالایش و پتروشیمی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

ایدرو و پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه نمایشگاه نفت،‌ گاز، پالایش و پتروشیمی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 

*** امضای تفاهم‌نامه همکاری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این تفاهم­‌نامه را بهزاد اعتمادی قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و جعفر توفیقی رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه بیست و چهارمین نمایشگاه نفت،‌ گاز، پالایش و پتروشیمی به امضاء رساندند.

 

*** محورهای اساسی تفاهم‌نامه

 

محورهای اساسی این تفاهم‌نامه همکاری توسعه صنایع نفت،‌ گاز و پتروشیمی با استفاده از فناوری‌های پژوهشکده صنعت نفت و زیرساخت‌های مهندسی و صنعتی ایدرو و همچنین توسعه همکاری‌های بین‌الملی است.

 

*** توسعه همکاری‌های دو جانبه

 

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با اشاره به اینکه ایدرو یک سازمان ریشه‌دار و دارای نقش پررنگ در توسعه صنایع مختلف و تجربیات ارزشمند است ابراز امیدواری کرد این تفاهم‌نامه مقدمه ای برای توسعه همکاری‌های دو جانبه باشد.

جعفر توفیقی افزود: پژوهشگاه صنعت نفت با توانمندی‌های ارزشمند و پژوهشگرانی در تراز بین‌المللی و سابقه خوب در توسعه فناوری‌ها است و بسیاری از فناوری‌ها را در صنعت نفت کشور به اجرا در آورده است.

 

*** پر کردن خلاء شرکت‌های بین‌المللی

 

توفیقی تصریح کرد: شرایط امروز کشور ایجاب می‌کند مراکز پژوهشی و صنعتی بیش از پیش تعاملات فی‌مابین را افزایش دهند تا بتوانیم در شرایط کنونی خلاء شرکت‌های بین‌المللی را پر کنیم.

بهزاد اعتمادی قائم مقام ایدرو نیز در این مراسم با اشاره به این که صنعت نفت از اساسی‌ترین صنایع کشور است گفت:‌

با بهره‌مندی از پتانسیل‌های علمی خوب پژوهشگاه صنعت نفت و توانمندی‌های ایدرو خواهیم توانست ایده‌ها را به محصول و تجاری‌سازی کنیم و این گام موثری در رونق تولید است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این مراسم امضای این تفاهم‌نامه همکاری مدیران امور بین‌الملل و ارتباطات ایدرو، همچنین مدیران پژوهشگاه صنعت نفت حضور داشتند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید