کد خبر:122817
پ
تفاهم‌نامه همکاری

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان ایدرو و نمایشگاه بین‌المللی مونیخ

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در زمینه فعالیت‌های نمایشگاهی با نمایشگاه بی‌المللی مونیخ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در زمینه فعالیت‌های نمایشگاهی با نمایشگاه بی‌المللی مونیخ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 

*** امضای تفاهم‌نامه همکاری

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این تفاهم‌نامه توسط بهزاد اعتمادی قائم مقام ایدرو، سیدعلی عراقچی، مدیر امور بین‌الملل ایدرو و برگ لایتر مدیرعامل شرکت ایماگ و کلاوس فردریش نماینده انجمن مهندسی آلمان با حضور مقامات سفارت آلمان در تهران امضا شد.

اعزام هیات‌های تجاری، برگزاری نمایشگاه و همایش‌‎های مشترک در حوزه‌های مختلف صنعتی و برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه‌هایی چون صنایع ریلی، خودرو، نوسازی صنایع، انرژی‌های تجدید پذیر، معرفی تازه‌ترین پیشرفت‌های تکنولوژی و آموزش مدیران از جمله مفاد این تفاهم‌نامه است.

 

*** گسترش همکاری‌های ایدرو با شرکت‌های آلمانی

 

قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ابراز امیدواری کرد، امضا تفاهم‌نامه همکاری‌های ایدرو با شرکت‌های آلمانی موجب گسترش همکاری بین این دو کشور شود.

 

*** شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مونیخ

 

شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مونیخ یکی از پیشروان صنعت برگزاری نمایشگاه در سطح بین‌المللی است که همه ساله در مقر اصلی خود ، ۱۴ نمایشگاه بین‌المللی تخصصی پیشرو، بیش از  ۴۰  نمایشگاه تخصصی و بالغ بر ۲۵۰ نمایشگاه میهمان برگزار می‌کند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، شرکت همچنین در خارج از آلمان بیش از ۴۰ نمایشگاه تخصصی اجرا می‌کند که این فعالیت‌ها در همکاری با ۹ شعبه و دفاتر نمایندگی که در بیش از ۹۰ کشور مستقر هستند انجام می‌شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید