کد خبر:121567
پ
شرکت شهرک های البرز
مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی البرز خبر داد

تعیین تکلیف قراردادهای راکد شرکت شهرک‌های صنعتی البرز

مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی البرز تعیین تکلیف پرونده‌های راکد و فعال کردن اراضی غیرفعال را یک ضرورت دانست.

مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی البرز تعیین تکلیف پرونده‌های راکد و فعال کردن اراضی غیرفعال را یک ضرورت دانست.

 

*** رسیدگی به پرونده‌های راکد شرکت شهرک‌های صنعتی البرز

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت شهرک‌های البرز با اشاره به ضرورت تعیین تکلیف پرونده‌های حقوقی واحدهای صنعتی اظهار داشت:

پرونده قراردادهای منعقده با متقاضیان سرمایه‌گذاری که به هر نحوی اراضی واگذار شده به آنان راکد مانده و پرونده واحدهای صنعتی و تولیدی ناقض تصمیمات کمیته وصول مطالبات، به منظور انجام به موقع تعهدات رسیدگی شود.

 

*** فعال کردن اراضی غیرفعال و تعیین تکلیف قراردادهای راکد

 

رضا زینعلی با بیان این‌که بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و در راستای انجام تعهدات طرف‌های قرارداد، نسبت به تعیین تکلیف قراردادهای راکد و فعال کردن مطلوب اراضی غیرفعال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در نشست هیأت حل‌اختلاف و داوری اقدام می‌شود، افزود:

در نشست‌های حل اختلاف و داوری به دنبال رفع مشکلات صاحبان صنایع هستیم تا بدون دغدغه‌ به کار خود ادامه دهند.

در این راستا از تمام ابلاغیه‌های سازمان در موضوعات گوناگون واحدهای صنعتی و تولیدی استفاده می‌شود تا کمک بیشتری به واحدهای صنعتی و تولیدی شود.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر امور حقوقی و قراردادهای شرکت شهرک‌های صنعتی البرز، در پایان خاطرنشان کرد:

با توجه به نامگذاری امسال به نام رونق تولید، تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، زمینه تحقق این شعار را فراهم سازیم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 12 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول