کد خبر:120560
پ
صنایع الکترونیک

رشد ۱۵۰ درصدی مبلغ تسهیلات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک در سال ۹۷، ۲۳۹ ضمانت نامه صادر و رشد ۱۵۰ درصدی مبلغ تسهیلات در چهار سال گذشته را تجربه کرده است.

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک در سال ۹۷، ۲۳۹ ضمانت نامه صادر و رشد ۱۵۰ درصدی مبلغ تسهیلات در چهار سال گذشته را تجربه کرده است.

 

***  رشد ۱۵۰ درصدی مبلغ تسهیلات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در سال ۹۷، ۱۶۷ ضمانت نامه به مبلغ ۱۲۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان مصوب و ۲۳۹ ضمانت نامه به مبلغ ۷۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان صادر شده است.

حسن انجام کار با ۷۵ عدد بیشترین تعداد ضمانت نامه در سال ۹۷ را به خود اختصاص داده است. همچنین شرکت در مناقصه با ۲۸ عدد کمترین تعداد ضمانت نامه را در این سال داشته است.

سال ۹۷، ۸۸ قرارداد به مبلغ ۶۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در زمینه تسهیلات مالی مصوب شده است.

 

*** عملکرد مجموع چهار سال گذشته

 

عملکرد مجموع چهار سال گذشته نسبت به آغاز فعالیت تا پایان سال ۹۳ از لحاظ مبلغ تسهیلات رشد بیش از ۱۵۰ درصدی و از لحاظ تعداد نزدیک به ۵۳ درصد مجموع عملکرد صندوق است.
عملکرد سال ۹۷ صحا در راستای صدور ضمانت نامه ضمن مد نظرداشتن قراردادن محدودیت‌های موجود بیش از ۱۵ درصد نسبت به سال ۹۶ دارای رشد است.

همچنین عملکرد ضمانت نامه‌های صارده در سال های ۹۴ تا ۹۷ از لحاظ مبلغ ۸ برابر مجموع عملکرد صندوق، از شروع فعالیت تا پایان سال ۹۳ است.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، ضمانت نامه‌های صادره در سال ۹۷، انعقاد قرارداد در حوزه صنایع الکترونیک بخش‌های خصوصی و تعاونی به مبلغ بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان را میسر کرده است. این عدد برای سال ۹۶ بیش از ۴۷۰ میلیارد تومان بوده که در سال ۹۷ با رشد چشمگر بالغ بر ۴۹ درصد مواجه شده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید