کد خبر:120218
پ
گروه خودروسازی سایپا
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا خبر داد

راهبرد جدید گروه خودروسازی سایپا جهت افزایش و تنوع محصولات

مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا با اشاره به پاسخگویی به نیاز و سلایق روز جامعه از راهبرد جدید سایپا جهت افزایش و تنوع محصولات این گروه خودروسازی خبر داد.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به پاسخگویی به نیاز و سلایق روز جامعه از راهبرد جدید سایپا جهت افزایش و تنوع محصولات این گروه‌خودروسازی خبر داد.

 

*** تولیدات گروه خودروسازی سایپا

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به اینکه این گروه خودروسازی تولیدات خود را در دو بخش خودروهای مدرن تولید مشترک با شرکای خارجی و خودروهای اقتصادی جهت تامین نیاز مصرف‌کنندگان به بازار عرضه می‌کند، اظهار داشت:

با توجه به نیاز و خواسته‌های جامعه از خودروسازان، این صنعت دچار تغییر و تحول شده است و مصرف‌کننده نیاز به خودروهای پیشرفته و مجهز دارد بر این اساس سایپا تولید خودروهای این گروه‌خودروسازی را بر اساس سلایق و نیاز جامعه در دستور کار خود قرار داده است.

 

*** سیاست جدید سایپا در تولید محصولات خود

 

جواد سلیمانی با اشاره به سیاست جدید سایپا در تولید محصولات خود، بیان کرد: تولید این خودروهای متنوع با تغییر در شالوده و پایه طراحی خودرو SP100 (پلتفرم ملی) با برخورداری از امکانات روز می‌باشد.

 

 

وی افزود: طراحی و تولید این محصولات جدید، جهت عرضه به بازار بوسیله سرمایه‌گذاری و استفاده از ظرفیت‌های داخلی آغاز شد.

 

 

*** سهم گروه خودروسازی سایپا در بازار‌های جهانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر عامل گروه‌خودروسازی سایپا با اشاره به سهم این گروه‌خودروسازی در بازار‌های صادراتی اظهار داشت:

اجرای سیاست راهبرد جدید سایپا جهت افزایش تولیدات و تنوع محصولات، توان رقابت این گروه‌خودروسازی را در بازارهای جهانی افزایش داده و موجب ارز آوری برای کشور خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =

کلید مقابل را فعال کنید