کد خبر:120227
پ
محمدعلی عزیزمحمدی
معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:

واحدهای تولیدی خوزستان از سیل آسیبی ندیده‌اند

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از آسیب ندیدن واحدهای تولیدی خوزستان از جمله واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز از سیل خبر داد.

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از آسیب ندیدن واحدهای تولیدی خوزستان از  جمله واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز از سیل خبر داد.

 
به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز اظهار داشت:
در بازدیدی که امروز با همراهی همکاران اعزام شده از وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز که در محاصره سیلاب قرار گرفته و ورودی آن مسدود شده است داشتیم، مشاهده شد که واحدها به فعالیت‌های خود مانند تولید نان، صنایع چوبی و غیره مشغول هستند. 
 
 

*** وارد نشدن آب به واحدهای تولیدی

 
محمدعلی عزیزمحمدی افزود:
ورودی و بخشی از خیابان های شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز را آب فرا گرفته است اما با تدابیر و تمهیدات اندیشیده شده، آب به واحدهای تولیدی وارد نشده و فقط به فضای بیرونی واحدها نفوذ کرده است اما به تجهیزات، ماشین آلات و زیرساخت های آنان خسارت و صدمه‌ای وارد نشده است. 
 
گفتنی است اخلاق محمدیان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان پیش‌تر از آسیب ندیدن واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز خبر داده بود و تنها مشکل این شهرک را دشواری تردد کارکنان به دلیل آب‌گرفتگی خیابان‌ها عنوان کرده بود.
 
 

*** واحدهای تولیدی خوزستان تعطیل نیستند

 
 
معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ادامه داد:
در بازدیدی که از شهرک‌های صنعتی آق‌قلا و مازندران بعمل آمد سیل صدمات بسیاری به آنان وارد کرده بود اما در خوزستان خوشبختانه با مدیریتی که صورت گرفته وقفه‌ای در تولید پیش نیامده است.
اگرچه به هرحال موانعی در تولید ایجاد می‌شود اما این موانع گذرا و موقت هستند و نمی‌توان گفت واحدهای تولیدی تعطیل شده‌اند. 
 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در پایان، در رابطه با کلیپی که در شبکه های اجتماعی تحت عنوان غرق شدن شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز پخش شد بیان کرد:
حجم سیلاب ناشی از سرریز رودخانه کرخه در محدوده این شهرک وسیع بوده است و به نوعی باعث نگرانی و بلاتکلیفی صنعتگران شد اما در بازدیدی که انجام گرفت مشاهده کردیم که شهرک صنعتی غرق نشده است و واحدها به فعالیت خود مشغول هستند.
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید