کد خبر:120145
پ
مصرف بنزین خودروهای داخلی
مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت:

مصرف بنزین خودروهای داخلی بالا است / اصلاح قیمت سوخت

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت با اشاره به بالا بودن مصرف بنزین خودروهای داخلی بر ضرورت تغییر در کیفیت خودروها و مصرف خارج از استاندارد جهانی تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت با اشاره به بالا بودن مصرف بنزین خودروهای داخلی بر ضرورت تغییر در کیفیت خودروها و مصرف خارج از استاندارد جهانی تاکید کرد.

 

*** بالا بودن مصرف بنزین خودروهای داخلی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت در نخستین نشست شورای مدیران این شرکت با اشاره به مصرف حداکثری بنزین در تعطیلات نوروز اظهار داشت:

شرایط اقتصادی جامعه اقتضا می‌کند که امسال به موضوع بهینه‌سازی مصرف انرژی توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

محسن دلاویز اظهار کرد: تا زمانی‌که اصلاح قیمت سوخت به صورت قانونی صورت نپذیرفته تک تک ما ایرانیان وظیفه داریم در ذیل سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف ابلاغی رهبر معظم انقلاب و قانون اصلاح الگوی مصرف مصوب مجلس شورای اسلامی، احساس مسئولیت بیشتری در مصرف صحیح انرژی در بخش‌های خانگی، حمل‌ونقل، صنایع و به ویژه صنعت خودروسازی کنیم.

 

*** انتقاد از عملکرد خودروسازان

 

مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت با انتقاد از عملکرد خودروسازان درباره مصرف بالای سوخت در خودروهای داخلی گفت:

ضرورت دارد صنعت خودروسازی نسبت به تغییر در کیفیت خودروها و مصرف خارج از استاندارد جهانی اقدام لازم را انجام دهد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت همچنین با اشاره به اتفاق‌های اخیر پیرامون سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و تحریم این نهاد انقلابی نظام مقدس جمهوری اسلامی از سوی آمریکا در پایان اظهار داشت:

همه وجود ایران عزیز وابسته به سپاه پاسدران انقلاب اسلامی است و ما در هر جایگاهی که هستیم وظیفه داریم از سپاه حمایت کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید