کد خبر:120176
پ
علیرضا شفیع‌زاده
مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختياری خبر داد:

تعیین تکلیف چند قطعه زمین صنعتی در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری از تعیین تکلیف ۱۴ قطعه زمین صنعتی راکد در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری از تعیین تکلیف ۱۴ قطعه زمین صنعتی راکد در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری خبر داد.

 

*** جزئیات ۱۴ قطعه زمین راکد در شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت:

با حضور طرفین قرار‌داد در جلسات هیأت حل اختلاف و داوری ؛ ۱۴ پرونده‌ی زمین‌های صنعتی راکد با مساحتی بالغ بر ۴ هکتار در شهرک‌های صنعتی شهرکرد ، بروجن ، لردگان ، جونقان ، بلداجی ، تشنیز و سامان(۲) بررسی و به صدور رأی منتهی شد.

 

*** هزینه آماده‌سازی  زمین‌های صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی

 

علیرضا شفیع‌زاده افزود: با توجه به هزینه‌های دولت برای آماده‌سازی زمین‌های صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، اگر سرمایه‌گذار مطابق برنامه‌ی زمان‌بندی کارشناسی، نسبت به اخذ پروانه‌ی بهره‌برداری اقدام نکند؛ موضوع تعیین تکلیف زمین در اختیار، با تشکیل جلسات هیأت حل اختلاف و داوری بررسی و بر مبنای توضیحات متقاضی آرای قانونی و لازم‌الاجرا صادر می‌شود.

 

*** فسخ قطعی چند قطعه زمین صنعتی

 

شفیع‌زاده همچنین اظهار داشت: بر همین اساس برای ۳ قطعه زمین صنعتی با مساحتی بیش از یک هکتار آرای استمهال و برای  ۱۱ قطعه زمین دیگر با مساحت ۳ هکتار آرای فسخ قطعی صادر شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به سال رونق تولید در پایان اظهار داشت: مدیریت زمان و سرمایه از ارکان مؤثر در رونق تولید است که مشارکت سرمایه‌گذارانی مجرب و متخصص را می‌طلبد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، چهارمحال و بختیاری دارای ۲۹ شهرک و ناحیه‌ی صنعتی مصوب است که در ۲۱ مورد،  آماده‌ی واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف تولیدی است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

کلید مقابل را فعال کنید