کد خبر:119842
پ
رونق تولید
در دیدار وزیر صنعت با رئیس‌جمهور صورت گرفت؛

بررسی برنامه‌های سال‌۹۸ وزارت صنعت با محوریت رونق تولید و رهنمودهای رئیس‌جمهور

در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت با رئیس‌جمهور، برنامه‌های سال‌۹۸ این وزارتخانه با محوریت رونق تولید بررسی و رهنمودهای رئیس‌جمهور بیان شد.

در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت با رئیس‌جمهور، برنامه‌های سال‌۹۸ این وزارتخانه با محوریت رونق تولید بررسی و رهنمودهای رئیس‌جمهور بیان شد.

 

*** برنامه‌های وزارت صنعت بر مبنای رونق تولید

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این دیدار رئیس‌جمهور در جریان اقدامات انجام شده سال ۹۷ قرار گرفتند و با حمایت از خادمین وزارت صنعت، معدن و تجارت بر تلاش شبانه روزی در حل مشکلات تولید تاکید نمودند.

وزارت صنعت، معدن و تجارت با توجه به شعار سال برنامه‌های خود را بر مبنای رونق تولید، عوامل موثر بر آن و سایر الزامات قرار داده است که جزئیات آن به خدمت رئیس‌جمهور ارایه و حسن روحانی تاکید کردند که همت دولت برای رونق تولید شبانه روزی است.

 

*** توسعه معادن و صادرات به کشورهای همسایه

 

توسعه معادن و صادرات به کشورهای همسایه در اهم برنامه‌های سال ۹۸ قرار دارد که در این جلسه موارد دیگری مانند اصلاح فرایندها و شفاف سازی مرتبط با فضای کسب و کار، ارتقای بهره‌وری عوامل تولید،حمایت از ساخت داخل، توسعه فناوری و شرکت‌های دانش بنیان، ساماندهی لجستیک تجاری و اصلاح نظام توزیع و همچنین تقویت دیپلماسی اقتصادی مطرح شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس‌جمهور در این نشست با رهنمودهای ارزشمند، راهکارهای کلی را ارائه کردند و تاکید داشتند تا برنامه‌های اجرایی منجر به افزایش رضایت مردم شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 15 =

کلید مقابل را فعال کنید