کد خبر:119702
پ
سپاه پاسداران

بیانیه مشترک بانک‌ها در پی اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران

در پی اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بانک‌ها بیانیه مشترکی منتشر کردند.

در پی اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بانک‌ها بیانیه مشترکی منتشر کردند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پی تحریم اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی آمریکا، بانک‌ها بیانیه مشترکی منتشر کردند که متن آن به شرح زیر است:

 

*** متن بیانیه بانک‌ها در پی اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران

 

نظام جمهوری اسلامی، نظام ارزشمند مقاومت متکی به مکتب الهی و ارزش‌های انسانی است که در برابر دشمنان صف کشیده مردم شریف ایران اسلامی از آرمان‌های خود با قدرت دفاع می‌کند. بی شک، یکی از ارکان اصلی مقاومت در طول عمر با برکت نظام، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که به تعبیر امام راحل «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود».

اکنون که رژیم مستبد آمریکای جهان‌خوار به عنوان دشمن قسم خورده این مرز و بوم، به دلیل شدت عصبانیت از ناکامی‌های متعدد در رسیدن به اهداف شوم خود، از آخرین تیرهای ترکش خویش استفاده کرده و با نابخردی تمام و زیر پا گذاشتن تمامی قوانین و مناسبات بین المللی، نهاد رسمی و ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست جعلی و بی اعتبار تروریسم خود قرار داده است.

 

*** محدودیت‌های ظالمانه در انتقال کمک‌های مردمی ایرانیان خارج از کشور

 

مدیران و کارکنان نظام بانکی کشور که پیش از بسیاری از سازمان‌ها، طعم ناگوار محدودیت‌های ظالمانه و تحریم‌ها راه حتی در انتقال کمک‌های مردمی ایرانیان خارج از کشور و انسان دوستانه دنیا به سیل زدگان حادثه اخیر چشیده و علیرغم تمامی محدودیت‌های بین المللی تلاش کرده تا نقش گره گشایی از مسائل اقتصادی و گردش مالی کشور را با تمام توان ایفا کند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در پایان آمده است: بانک‌ها اقدام اخیر دولت و رژیم ستمگر آمریکا را محکوم کرده و حمایت کامل خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نقش مؤثر و سازنده آن در برقراری امنیت و آرامش کشور و منطقه، اعلام داشته و مزید توفیقات فرماندهان و نیروهای ایثارگر سپاهی تحت فرماندهی مقام معظم رهبری و فرمانده معزز کل قوا را از خداوند متعال خواستار است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 17 =

کلید مقابل را فعال کنید