خبرنگار :
پ
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی توضیح داد

اقدامات ویژه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در سیل‌اخیر + فیلم

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در خصوص اقدامات ویژه این شرکت در سیل اخیر، توضیح داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در خصوص اقدامات این شرکت بدنبال بارش‌ها، سیلاب و سیل‌اخیر در سراسر استان‌های کشور، اظهار داشت:

قبل از بروز بحران و اعلامی که از سوی ستاد حوادث داشته‌ایم با ایمن‌سازی در تاسیسات، تاسیسات نفت، سوختگیری هواپیماها، تاسیسات گاز‌مایع، جایگاه‌های فروشنده‌ای که باید خدمات سوخت رسانی ارائه بدهند، ایجاد آمادگی کامل را داشته‌ایم.

 

*** استقرار نفت‌کش‌های حاوی سوخت در مناطق حادثه‌دیده

 

محمدرضا موسوی‌خواه در ادامه افزود:

هم‌زمان تعدادی نفت‌کش حاوی فرآورده در کانون‌هایی که از نقاط خطر فاصله داشتند اما نزدیک به این مراکز بودند مستقر گردید، که در صورت مواجهه با قطعی ارتباط یا ایجاد مشکل در تاسیسات مسئله‌ای برای سوخت‌رسانی نداشته باشیم.

 

*** آبگرفتگی در انبار نفت ملایر و خرم آباد

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بیان کرد:

این تمهیدات علی‌رغم این که بیش از ۲۴ ساعت در انبار نفت ملایر و خرم آباد آبگرفتگی داشته‌ایم و هیچ گونه عملیات سوخت‌رسانی نمی‌توانستیم در این تاسیسات داشته باشیم انجام شد و هیچ مشکلی برای سوخت‌رسانی به مردم و هموطنان عزیز و هم برای امدادگران، ایجاد نشد.

 

*** تامین سوخت مورد نیاز بالگردها

 

وی گفت: مضاف بر آن سوخت‌رسانی به موقع به کلیه بالگردها انجام شد.

محمد‌رضا موسوی‌خواه در ادامه اظهار داشت:

روز گذشته در دره‌شهر و خرم‌آباد، بموقع سوخت کلیه بالگردها تامین شد و توانستیم با اقدام بموقع و تمهیداتی که از قبل داشته‌ایم، عزیزان ما در سازمان امداد و نجات بتوانند عملیات خود را به خوبی انجام دهند.

 

*** دیگر اقدامات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در حادثه سیل

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پایان با اشاره به اقدامات دیگر این شرکت در خصوص حادثه سیل اخیر افزود:

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی قبل از شروع بحران، در تمام فروشندگی‌هایی که در نقاط بحران قرار داشتند نسبت به ذخیره‌سازی نفت سفید اقدام و انجام موارد دیگر از جمله پر کردن تاسیسات گاز مایع و توضیع بسیار خوب سیلندرهای پیک‌نیک را در مناطق سیل‌زده داشته‌ است.

 

 

در پایان می‌توانید فیلم اظهارات مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی را ملاحظه نمایید:

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید