کد خبر:118213
پ
وزیر صنعت

وزیر صنعت به پویش جمعیت هلال احمر پیوست

وزیر صنعت به پویش جمعیت هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان استان‌های گلستان و مازندران پیوست.

وزیر صنعت به پویش جمعیت هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان استان‌های گلستان و مازندران پیوست.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت ، معدن و تجارت با پیوستن به پویش جمعیت هلال احمر از مردم عزیز ایران در خواست کرد کمک های خود به سیل زدگان را از طریق جمعیت هلال احمر به مناطق سیل زده ارسال کنند.

 

*** پیوستن وزیر صنعت به پویش جمعیت هلال احمر

 

رضا رحمانی گفت: این حادثه در آستانه سال جدید کام همه را تلخ کرد و جبران خسارت‌های سنگین مالی آن نیازمند همراهی مردم و همت جدی مسئولان کشوری و استانی است.

وزیر صنعت با تاکید بر اینکه در عمر چهل ساله انقلاب اسلامی ایران مردم یکی از ارکان اصلی نظام بوده‌اند که همه‌ی این سال‌ها در تمام مشکلاتی که برای کشور رخ داده است، به میدان آمدند گفت:

همان طور که در زلزله کرمانشاه و در سیل شیراز اولین کسانی که وارد میدان شدند، مردم بودند و تردیدی ندارم که در رفع این بحران هم مردم نقش اصلی را ایفا می‌کنند.

 

*** درگاه کمک به سیل زدگان

 

وی درگاه کمک به سیل زدگان را یکی از موارد مهم دانست و افزود:

سازمان هلال احمر در بحران‌هایی چون سیل، زلزله و حتی در جنگ تحمیلی با کمک مردم نقش موثر و انکار ناپذیری داشته است و این بار هم از کسانی که قصد کمک به سیل زدگان را دارند، درخواست می‌کنم با ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی به سازمان هلال احمر این سازمان را برای پیشبرد اهدافش یاری کنند.

 

*** بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنفی خسارت دیده

 

شایان ذکر است؛ وزیر صنعت ، معدن و تجارت در اولین روزهای وقوع سیل در نامه‌ای به رؤسای سازمان‌های شمال و شمال شرق کشور از آن‌ها خواست ارزاق و نیازهای عمومی مردم با تدبیر جدی تامین و در صورت نیاز از ستاد مرکزی درخواست کمک شود.

همچنین امروز با سفر به این دو استان مشکلات واحدهای تولیدی و صنفی خسارت دیده را بررسی و رسیدگی می‌کنند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، همچنین از تشکل‌های مرتبط اعم از اتاق بازرگانی، اتاق اصناف و خانه صنعت، معدن و تجارت و واحدهای تولیدی خواست در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خویش و به نمایش گذاشتن روح نوع دوستی، مردم سیل زده را یاری کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید