خبرنگار :
پ
در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع مطرح شد

پیام تبریک معاون فنی سازمان صنایع کوچک به مناسبت سال نو + فیلم

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع، نوروز ۱۳۹۸ و حلول بهار طبیعت را تبریک گفت.

 

*** تبریک نوروز ۹۸ توسط معاون فنی سازمان صنایع کوچک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با تبریک فرا رسیدن سال نو اظهار داشت:

 

حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی را به تمام هموطنان عزیز، مردم متدین و ولایت مدار ایران اسلامی و به ویژه صنعتگران، کارآفرینان و صاحبان واحد‌های صنعتی که در اقصی نقاط کشور فعالیت می‌کنند و به ویژه در داخل شهرک‌های صنعتی مشغول فعالیت و کسب وکار هستند، را تبریک عرض می‌کنم.

 

*** سال ۱۳۹۸ سالی توأم با رونق کسب و کار

 

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت:

امیدوارم سال ۱۳۹۸ سالی توأم با رونق کسب و کار، توأم با فعالیت‌های سازنده برای جامعه صنعتی باشد و واحد‌های صنعتی ما بتوانند بیش از پیش گام‌های موفقی را در زمینه توسعه واحد‌های صنعتی و توسعه کسب و کارو صادرات حوزه فعالیت خودشان داشته باشند و بتوانند بیشتر از گذشته در عرصه صادرات در کشورهای هدف برای معرقی محولات حضور پیدا کنند و بازاریابی کنند و موفق باشند.

وی افزود: با مشکلاتی که در سال ۹۷ گریبانگیر بخش صنعت و تجارت کشور بود و بحمدالله پشت سر گذاشتیم و خدای متعال کمک کرد که با توجه به محدودیت‌های جامعه صنعتی که در سال گذشته پشت سر گذاشتیم، انشاالله امیدوارم در سال ۹۸ گام‌های موفق و بزرگی را در جامعه برداریم و در اقصی نقاط ایران حضور پر رنگ داشته باشیم و محصولات کیفی‌ای تولید کنیم و از همه مهم‌تر بتوانیم در زمینه اشتغال برای جامعه قدم‌های مهمی را برداریم.

 

*** ایجاد درآمد برای جامعه و اقصی نقاط کشور برای دوام و پایداری زندگی

 

فتحعلی محمدزاده اظهار داشت:

ما بر این اعتقادیم که با توجه به وضعیتی که به لحاظ اقلیم و جغرافیا و آب و هوای کشور ما راهی جز توسعه صنعتی کشور نیست و توسعه صنعتی از ضرورت‌ها و اولویت‌های اجتناب ناپذیر ما است که اگر قرار به توسعه در کشاورزی است وایجاد اشتغال باشد باید به سمت صنعت برویم و همچنین اگر هدف ما ایجاد شغل برای مناطق محروم و کمک به حفظ جمعیت در این مناطق باشد چاره ای جز ایجاد واحد‌های صنعتی نیست.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در انتها با تبریک سال جدید اظهار داشت:

ما بر این اعتقادیم که زندگی در اقصی نقاط کشور با درآمد، پایدار است وهدف ما برای سال جدید ایجاد درآمد برای جامعه و اقصی نقاط کشور برای دوام و پایداری زندگی است که از طریق ایجاد شهرک‌های صنعتی، واحد‌های صنعتی اهم از داخل و بیرون شهرک‌های صنعتی میسر است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید