کد خبر:117611
پ
صنعت فولاد
معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور:

حمایت معاونت علمی رئیس‌جمهور از بومی سازی در صنعت فولاد

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در جلسه‌ای با حضور رئیس، دبیر و اعضای هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران بر حمایت جدی این معاونت از بومی سازی در صنعت فولاد تاکید کرد.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در جلسه‌ای با حضور رئیس، دبیر و اعضای هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران بر حمایت جدی این معاونت از بومی سازی در صنعت فولاد تاکید کرد.

 

*** دستاوردهای نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این جلسه که، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، بهادر احرامیان و اسدالله فرشاد از اعضای هیأت مدیره و سید رسول خلیفه سلطانی و وحید یعقوبی دبیر و مدیر اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و نیز منوچهر نیک فر، معاون تکنولوژی فولاد مبارکه اصفهان در دفتر معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور حضور یافتند.

بهرام سبحانی ضمن اشاره به دستاوردهای نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران و انعقاد بیش از ۲۲۰ تفاهم‌نامه میان به ابعاد مختلف حمایت از تولید صنعت فولاد و افزایش تأمین داخلی این زنجیره پرداخت.

 

*** دو دستاورد مهم در حوزه فولاد

 

در ادامه جلسه، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور ضمن ابراز خوشحالی از این رویکرد انجمن بر اجرایی شدن تفاهم نامه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی تاکید کرد و حمایت کامل معاونت از این تفاهم نامه را به مدیران زیر مجموعه خود ابلاغ نمود.

 

*** طرح‌های نوآورانه و دانش بنیان در حوزه صنعت فولاد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این جلسه دو ساعته، دو دستاورد مهم برای حوزه صنعت فولاد داشت که یکی از آنها، اعلام حمایت مادی و معنوی معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از طرح‌های نوآورانه و دانش بنیان در حوزه صنعت فولاد است و دستاورد دیگر اعلام حمایت معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور از تشکیل صندوق پژوهش و نوآوری فولاد توسط انجمن تولیدکنندگان فولاد برای حمایت از تامین کنندگان داخلی زنجیره فولاد است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید