کد خبر:117366
پ
روسای سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استانهای قزوین و خراسان شمالی
در حکم وزیر صنعت؛

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین و خراسان شمالی منصوب شدند

وزیر صنعت، معدن و تجارت در احکامی جداگانه سعید نبیل و رضا فیروزه را به عنوان رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان‌های قزوین و خراسان شمالی منصوب کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در احکامی جداگانه سعید نبیل و رضا فیروزه را به عنوان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان‌های قزوین و خراسان شمالی منصوب کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،در احکامی جداگانه از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، سعید نبیل به عنوان رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان قزوین و رضا فیروزه به عنوان رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی منصوب شدند.

 

*** وظایف و تکالیف ابلاغی

 

 
وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در بخشی از این احکام آورده است :

مقتضی است بر اساس وظایف و تکالیف ابلاغی نسبت به برنامه ریزی و طراحی شیوه های روزآمد ، بهره گیری از توان علمی و تخصصی نیروی انسانی و سازماندهی امکانات و ظرفیتهای موجود در راستای تحقق اهداف سازمانی اقدام نمایید.

 

***احکام ریاست سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت دو استان

 

وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت تاکید کرده است:

ایجاد تحرک و پویایی در نهادهای صنعتی ، معدنی و تجاری از طریق ارتقای دانش فنی ، تعامل و همکاری مناسب با تشکل‌های تخصصی غیر دولتی و مردم نهاد‌، شناسایی و ساماندهی واحدها و طرح‌های صنعتی‌، معدنی و تجاری منطقه، ارتقای نظام مهندسی صنعت و معدن برای تولید صادرات محور با هدف افزایش توان ارز آوری مورد تاکید است.

در ادامه این احکام آمده است : بدیهی است هماهنگی و تعامل مناسب با دستگاه‌های حاکمتی و اجرایی ، هماهنگ‌سازی و تقویت تشکل‌های تخصصی غیر دولتی ،‌بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و نظارت موثر بر فعالیت‌های اقتصادی ،‌دستیابی به اهداف تعیین شده را بیش از پیش محقق خواهد ساخت‌.

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیرصنعت، معدن و تجارت در این احکام تاکید کرد:

انتظار دارم با تکیه بر اصول قانون‌مداری ،‌اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی ، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و با برنامه‌ریزی و نظارت صحیح و اتخاذ تصمیم اصولی و بهنگام در جهت ایفای وظایف اقدام نمایید.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =

کلید مقابل را فعال کنید