کد خبر:116890
پ
صنایع دارویی
مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت مصرف کنندگان:

واردکنندگان داروهای دامی با ارز دولتی به اخذ قیمت تکلیفی و عرضه در شبکه توزیع مکلف شدند

مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت مصرف کنندگان، واردکنندگان داروهای دامی با ارز دولتی را به اخذ قیمت تکلیفی و عرضه در شبکه توزیع مکلف کرد.

مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت مصرف کنندگان، واردکنندگان داروهای دامی با ارز دولتی را به اخذ قیمت تکلیفی و عرضه در شبکه توزیع مکلف کرد.

 

*** ارسال اسناد و مدارک مرتبط با واردات محموله‌های واردکنندگان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در ادامه اظهار داشت:

در این راستا ضروریست کلیه واردکنندگان داروهای دامپزشکی نسبت به ارسال اسناد و مدارک مرتبط با واردات محموله‌های خود بصورت کامل منطبق با موارد درخواستی این سازمان که به انجمن ذیربط نیز اطلاع رسانی شده اقدام نمایند.

 

*** واردکنندگان داروهای دامی با ارز دولتی

 

وی یادآور شد: در صورت رعایت نکردن این موضوع و عرضه اقلام مذکور بدون اخذ قیمت تکلیفی، این سازمان در راستای وظایف محوله نسبت به معرفی واحدهای متخلف به سازمان تعزیرات حکومتی و سایر مراجع ذیصلاح اقدام خواهد نمود.

مهدی پور خطاب به تمام واردکنندگان داروهای دامی با ارز دولتی اعلام کرد:

در صورت عدم عرضه کالا از سوی واردکنندگان و بروز وقفه در فرآیند توزیع و کمبود در بازار، مسئولیت متوجه آنها بوده و موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

 

*** الزام ثبت قیمت کالا در سامانه ۱۲۴

 

این مقام مسئول با تاکید بر الزام ثبت قیمت کالا در سامانه ۱۲۴، متذکر شد:

در راستای شفاف سازی و جلوگیری از سوء استفاد‌های احتمالی، کلیه قیمت های مصرف کننده محاسباتی این سازمان به عنوان حداکثر قیمت در سامانه http://124.ir قابل بهره‌برداری می‌باشد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به جهت هم افزایی در برخورد موثر با واحدهای متخلف از هموطنان عزیز خواست؛ در صورت مشاهده هر گونه تخلف و عدم اجرای قیمت‌های مصوب، مراتب را به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان حمایت گزارش نمایند تا اقدامات قانونی لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید