خبرنگار :
پ

ضرب و شتم مشتری سایپا در نمایندگی این شرکت + فیلم

مشتری سایپا در یکی از نمایندگی‌های این شرکت در کرمان در پی انتقاد از طولانی شدن زمان تحویل خودروی ثبت‌نامی خود، مورد ضرب و شتم مدیر این نمایندگی قرار گرفت.

 

*** فحاشی و ضرب و شتم

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، این بانو که طبق گفته خودش ١۴ ماه پیش با پرداخت ٣١ میلیون تومان اقدام به ثبت‌نام برای خرید یک دستگاه خودرو با موعد تحویل سه ماهه کرده ولی هنوز خودروی خود را تحویل نگرفته است، برای چندمین بار به نمایندگی رسمی این شرکت مراجعه کرده و خواستار تحویل خودرو شد، اما این بار مورد فحاشی و ضرب و شتم مسئول این نمایندگی قرار گرفت.

 

*** حمله نماینده گروه خودروساز به مشتری سایپا

 

به گفته این مشتری، در ابتدا مسئول این نمایندگی اظهار کرده که خودرو موجود نیست و با کنایه به او گفته که باید خودرو را از فرانسه تحویل بگیرد!

ضمن اینکه به صراحت به وی اعلام کرد که هیچ ضرر و زیانی از بابت تأخیر در تحویل خودرو به وی پرداخت نخواهد شد و سپس این فرد شروع به فحاشی و ضرب و شتم این مشتری کرد.

پس از آنکه مشتری سوار خودرو شده تا به کلانتری رفته و از فرد خاطی شکایت کند، این فرد به سمت وی حمله‌ور شده و او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده است.

 

*** واکنش نماینده سایپا به انتشار کلیپ ضرب و شتم مشتری

 

پس از گذشت ساعاتی، رئیس این نمایندگی با مشتری تماس گرفته و با بیان اینکه اگر فیلم فحاشی و ضرب و شتم نماینده را پخش کند، دستش به هیچ جا نخواهد رسید، به وی هشدار داد که در صورت انتشار فیلم، خودرو به وی تحویل داده نخواهد شد و شرکت سایپا  با پخش یک «شوی تبلیغاتی» از کنار موضوع به راحتی عبور خواهد کرد.

نمایندگی نیز برای چند روز تعلیق خواهد شد و سپس کارش را از سر خواهد گرفت.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، حال باید منتظر پاسخگویی مسئولان سایپا باشیم تا از بروز دوباره چنین رفتارهایی در سطح نمایندگی‌های خودروسازی سایپا جلوگیری شده و شان و کرامت مشتریان حفظ شود.

 

 

در ادامه می‌توانید فیلم ضرب و شتم مشتری گروه خودروسازی سایپا را مشاهده کنید.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید