خبرنگار :
پ
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع:

معافیت‌ مالیاتی شهرک‌های صنعتی تعیین تکلیف شد + فیلم

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع از تعیین تکلیف معافیت‌ مالیاتی شهرک‌های صنعتی خبر داد.

 

*** تعیین تکلیف معافیت مالیاتی شهرک‌های صنعتی 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان سازمان صنایع کوچک و سازمان پدافند غیرعامل در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری صنایع مبنی بر تعیین تکلیف معافیت‌ مالیاتی شهرک‌های صنعتی، اظهار داشت:

 

بر اساس مصوبه هیات وزیران واحدهایی که در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران مستقر هستند مشمول دریافت مجوز معافیت‌ مالیاتی شدند و معافیت مالیاتی برخی از شهرک‌های صنعتی از این منظر مورد موافقت قرار گرفته است.

 

 

*** شهرک‌های صنعتی خارج از محدوده

 

محسن صالحی‌نیا در ادامه به وجود شهرک‌های صنعتی خارج از این محدوده نیز اشاره و گفت:

بحث این شهرک‌ها در کمیسیون زیربنایی دولت مطرح است و ما امیدواریم بتوانیم راجع به دریافت مجوز معافیت مالیاتی این شهرک‌های صنعتی نیز تصمیم‌گیری لازم را انجام دهیم.

 

*** تاثیر مشکلات زیست محیطی بر شهرک‌های صنعتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و  شهرک‌های صنعتی در پایان این گفتگو پیرامون مشکلات زیست محیطی در شهرک‌های صنعتی کشور که مانعی در جذب سرمایه گذاران در این شهرک‌ها شده است، گفت:

معمولاً شهرک‌های صنعتی در زمانی که می‌خواهند به تصویب برسند یک پیوست زیست محیطی دارند که بر اساس هماهنگی است که با مجموعه حفاظت محیط زیست در سطح استانی یا کشوری انجام می‌شود.

سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ملزم هستند که چه در زمان تصویب شهرک‌های صنعتی و چه بعد از آن با هماهنگی محیط زیست در انتخاب و جانمایی شهرک مربوطه الزامات سازمان محیط زیست را رعایت کند و در هر حوزه‌ای موظف هستند هماهنگی لازم را با سازمان حفاظت محیط زیست داشته باشند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
دریافت ویدیو
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • ناشناس ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ / ۲۰:۰۵
    0 0

    ممنون از اطلاع رسانی مفیدتان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید