کد خبر:114861
پ
نمایشگاه بهاره تهران
رئیس اتاق اصناف تهران:

نمایشگاه‌های بهاره در سه نقطه شهر تهران دایر می‌شود

رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در سه نقطه شهر تهران خبر داد.

رئیس اتاق اصناف تهران از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در سه نقطه شهر تهران خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس اتاق اصناف تهران اظهار کرد: نمایشگاه‌های‌بهاره شهر تهران در سه نقطه پارک ولایت، مصلای تهران و فرهنگسرای خاوران از ۱۵ تا ۲۴ اسفندماه دایر خواهد بود.

 

*** عرضه کالا با قیمت کارشناسی شده

 

قاسم نوده فراهانی  ادامه داد: در حال حاضر غرفه‌داران و برگزارکنندگان نمایشگاه مشغول جانمایی و نرخ‌گذاری کالاها هستند که یک نمونه از هر کالایی از سوی بازرسان بررسی، قیمت‌گذاری و پلمپ می‌شود و باید کالا با قیمت کارشناسی در این نمایشگاه‌ها عرضه شود.

 

*** نمایشگاه‌های بهاره به دستور استاندار تهران

 

رئیس اتاق اصناف تهران تاکید کرد: در سال جاری قرار بر آن بود با توجه به شرایط رکود حاکم بر بازار نمایشگاه‌های بهاره برگزار نشود و تنها با برگزاری جشنواره فروش و فروش فوق‌العاده نیاز جامعه رفع شود اما نمایشگاه‌های‌بهاره به دستور استانداری در تهران برگزار خواهد شد.

 

*** عرضه کالاهای اساسی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،رئیس اتاق اصناف تهران در پایان از تشدید گشت و نظارت بازرسان اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت در ایام پایانی سال خبر داد و بیان کرد:

تا به این لحظه برای عرضه کالاهای اساسی در نمایشگاه‌های بهاره شهر تهران شکر و برنج اختصاص داده شده است و اگر کالای دیگری تعیین و اختصاص یابد به‌طور حتم با اطلاع‌رسانی مناسب در نمایشگاه‌های بهاره توزیع خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید