کد خبر:111863
پ
یارانه نقدی

واریز زودتر از موعد یارانه نقدی بهمن‌ماه

نود و ششمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی با همان رقم ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر یک روز زودتر از موعد به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

نود و ششمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی با همان رقم ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر یک روز زودتر از موعد به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

 

*** زمان واریز یارانه نقدی بهمن ماه

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نود و ششمین مرحله از پرداخت یارانه‌های نقدی با همان رقم ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود، البته واریز بهمن ماه یک روز زودتر و در روز ۲۵ این ماه انجام خواهد شد این در حالی است که معمولاً یارانه‌ها در روز ۲۶ هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

 

*** واریز افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان 

 

 
به همراه یارانه‌ نقدی، افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی نیز واریز می‌شود.
 
در حال حاضر حدود ۷۸ میلیون نفر در هر ماه یارانه‌نقدی دریافت می‌کنند و این رقم هزینه‌ای حدود ۴,۱۰۰ میلیارد تومان برای دولت در هر ماه هزینه دارد.
 
 

*** پیامک‌های جعلی قطع یارانه

 
 
در رابطه با واریز یارانه‌ نقدی این را هم باید یادآور شد اخیراً پیامک‌های جعلی برای یارانه بگیران ارسال می‌شود که سایتی را به آنها معرفی می‌کند تا بتوانند در صورت قطعی یارانه برای فعال سازی در آن ثبت‌نام کنند.
 
 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، این در حالی است سازمان هدفمندی یارانه‌ها چنین پیامک‌هایی را جعلی و کلاهبرداری اعلام کرده، بنابراین یارانه بگیران باید مراقب چنین فعالیت‌هایی باشند.
 
 
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 4 =

کلید مقابل را فعال کنید