کد خبر:111885
پ
بنادر
عضو هیات‌عامل سازمان بنادر خبر داد

تدوین بسته‌های حمایتی ویژه‌ برای فعالان بخش خصوصی در حوزه بنادر

عضو هیات‌عامل سازمان بنادر از تدوین بسته‌های حمایتی ویژه‌ای برای فعالان بخش خصوصی در حوزه بنادر خبر داد.

عضو هیات‌عامل سازمان بنادر از تدوین بسته‌های حمایتی ویژه‌ای برای فعالان بخش خصوصی در حوزه بنادر خبر داد.
 
 

*** گفتگوهای سازنده سازمان بنادر و دریانوردی با فعالان بخش خصوصی حوزه بنادر

 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی، با اعلام اینکه سازمان بنادر و دریانوردی در حال گفتگوهای مستمر و سازنده با فعالان بخش خصوصی برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های بیشتر آنها در دوران تحریم است گفت:
انجمن‌های پایانه‌داران بندری، انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته و همچنین اتاق‌های بازرگانی از جمله بخش‌های خصوصی فعال در زمینه فعالیت‌های بندری هستند که در حال گفتگوهای مستمر با آنها هستیم.
 
محمدعلی حسن‌زاده با بیان اینکه بسته‌های حمایتی ویژه‌ای برای فعالان بخش خصوصی حوزه بنادر در حال تدوین است که با بسته‌های قبلی تفاوت قابل‌ ملاحظه‌ای دارد، خاطرنشان کرد:
در حال تدوین بسته‌های حمایتی ویژه‌ای برای فعالان بخش خصوصی از جمله انجمن پایانه‌داران که خدمات بندری ارایه می‌دهند، هستیم.
 
 

*** جلسات مستمر با انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته

 

 
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی همچنین از تشکیل جلساتی مستمر با انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته خبر داد و افزود:
با همکاری انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، اقدامات حمایتی توسط سازمان بنادر و معاونت حمل و نقل وزارتخانه در حال پیگیری است تا تعاملاتی را در راستای حل مشکلات آن انجمن فعال در زمینه کشتیرانی و خدمات بندری داشته باشیم.
 
 

*** دعوت از اتاق‌های بازرگانی تهران و ایران

 

 
حسن‌زاده گفت: نقطه تماس دیگر که اخیرا ایجاد کرده‌ایم دعوت از اتاق‌های بازرگانی تهران و ایران است.
نخستین جلسه آن را ماه گذشته در سازمان بنادر برگزار کردیم و به عنوان مشتری خدمات بندری از اتاق‌های بازرگانی تهران و ایران دعوت بعمل آوردیم و مذاکرات خوبی بین فعالان اقتصادی با خطوط کشتیرانی، انجمن خدمات کشترانی، اتحادیه مالکان شناور، انجمن پایانه داران و سازمان بنادر صورت گرفت.
در این جلسه، نمایندگان اتاق‌های بازرگانی به عنوان مصرف کننده خدمات بندری چالش‌های خود را مطرح کردند که ما در سازمان بنادر به عنوان نهاد حاکمیتی در صدد حل مشکلات بخش های خصوصی و ارایه راهکارهای لازم در خصوص مشکلات آنها هستیم.
 
 

*** پاسخگویی به استفاده‌کنندگان کالا و تجار در حوزه بنادر

 

 
به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی، در پایان یادآور شد:
فرض ما بر این است که هر سه ماه یکبار این نشست را داشته باشیم تا بتوانیم در مقام پاسخگوی استفاده‌کنندگان کالا و تجار بتوانیم ظاهر شویم که این موضوع با هدف رفع چالش تمامی شرکت‌ها، فعالان و سرمایه گذاران بخش بندری است.
 
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =

کلید مقابل را فعال کنید