کد خبر:111632
پ
شرکت هپکو
رئیس مجلس شورای اسلامی:

شرکت هپکو از جمله صنایع تاثیرگذار در کشور است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی بسیار در استان مرکزی بر تاثیرگذاری شرکت هپکو در صنایع کشور تاکید کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های صنعتی بسیار در استان مرکزی بر تاثیرگذاری شرکت هپکو در صنایع کشور تاکید کرد.

 

*** حرکت رو به جلوی شرکت هپکو

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از شرکت هپکو گفت: استان مرکزی دارای ظرفیت‌های صنعتی بسیار زیادی است.

 

بیشتر بخوانید: بازدید رئیس مجلس از شرکت هپکو

 
 
علی لاریجانی افزود: هپکو از جمله صنایع تاثیرگذار در کشور است و بر اساس گزارش‌ها و بازدیدی که امروز داشتیم شاهد آن هستیم که امروز حرکت‌های رو به جلویی در این شرکت آغاز شده و محصولات باکیفیت و خوبی در آن تولید می‌شود.
 
لاریجانی خاطرنشان کرد: زمینه برای گسترش این شرکت فراهم است و می‌تواند در صنعت ساخت‌وساز کشور بسیار موثر باشد و لازم است با خریداری محصولات این شرکت به گسترش آن کمک کنیم.
 
 

*** بودجه‌ها باید فعال‌تر شود

 
 
لاریجانی ادامه داد: بحث بودجه ۹۸ قبلا انجام شده بود ولی به دستور رهبری این مهم بایستی با شرایط کنونی کشور وضع شود و لازم است در ساختار بودجه کشور تغییراتی ایجاد گردد.
 
وی گفت: تخصیص بودجه‌ها باید بر اساس عملکردها و فعالیت‌های عمرانی کشور و با مساعدت مردم فعال‌تر شود که در بودجه ۹۸ امکان تحقق آن نبود و بر این اساس مقرر گردید در ۴ ماه نخست ۹۸ اصلاح ساختار کشور با توجه به شرایط کشور و شرایط مردم بودجه عمرانی کشور ساماندهی شود.
 
 
به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت:
حجم دولت بایستی کوچک شود و سطح بهره‌وری در بخش‌های مختلف افزایش یابد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید