کد خبر:111383
پ
زرندی
با حکم وزیر صنعت:

سعید زرندی بعنوان جانشین وزیر صنعت در ستاد اقتصاد مقاومتی منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر صنعت ، معدن و تجارت، سعید زرندی با حفظ سمت به عنوان جانشین وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت در ستاد اقتصاد مقاومتی این وزارتخانه منصوب شد .

طی حکمی از سوی وزیر صنعت ، معدن و تجارت، سعید زرندی با حفظ سمت به عنوان جانشین وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت در ستاد اقتصاد مقاومتی این وزارتخانه منصوب شد.

 

*** حکم وزیر صنعت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، وزیر صنعت، معدن و تجارت در بخشی از این حکم آورده است:

به منظور تسریع در اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ‌ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و تحقق تاکیدات ریاست محترم جمهوری در راستای برنامه‌های مرتبط با این سیاست‌ها و دستیابی به توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور، نظر به سوابق، توانمندی و تعهد، جنابعالی را به عنوان جانشین اینجانب در ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می نمایم.

رضا رحمانی اظهار داشت: انتظار دارم با تلاش و کوشش مستمر و در راستای نقشه راه اقتصاد مقاومتی با تعامل و هم فکری با سایر اعضای ستاد در تحقق اهداف و اجرای اثر بخش برنامه‌ها و پروژه های محول به وزارت متبوع اهتمام نموده و گزارش پیشرفت فعالیت‌ها هر ماهه و به طورمستمر به اینجانب ارائه گردد.

 

*** سمت سعید زرندی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سعید زرندی در حال حاضر در سمت معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در این وزارتخانه مشغول به فعالیت است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع