کد خبر:111370
پ
جهانگیری
با حضور معاون اول رئیس‌جمهور انجام شد

بهره‌برداری از نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی و واحد صنعتی فولاد راد همدان

واحد صنعتی فولاد راد همدان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر نیرو و استاندار همدان افتتاح شد.

واحد صنعتی فولاد راد همدان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر نیرو و استاندار همدان افتتاح شد.

 

***  بهره‌برداری از واحد صنعتی فولاد راد همدان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، احداث این نیروگاه با سرمایه‌گذاری ۸ میلیون یورو توسط آلمان و ایران از سال ۹۶ آغاز شده بود که امروز با حضور جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و اردکانیان وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه این سفر با حضور در شهرک صنعتی ویان واقع در شهرستان کبودرآهنگ به بازدید و بهره‌برداری از واحد صنعتی فولاد راد همدان پرداخت.

 

*** مشخصات مجتمع فولاد راد همدان

 

مدیر مجتمع فولاد راد همدان در حاشیه مراسم در جمع خبرنگاران گفت:

فاز یک این مجتمع با ظرفیت تولید ۵۰۰ هزار تن میلگرد در سایز ۸ تا ۳۲ و با سرمایه‌گذاری افزون بر ۳۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغال زایی ۴۰۰ نفر به طور مستقیم و ۱۵۰۰ نفر به طور غیرمستقیم احداث شده است.

علی‌اکبر یوسفی‌فرد با بیان اینکه فاز دوم مجتمع سال آینده با اشتغال زایی ۳۰۰ تا ۳۵۰ نفر افتتاح می شود، اظهار کرد: فاز دوم به تولید مواد اولیه می پردازد و تغییری در تولید کارخانه رخ نمی دهد.

 

*** افتتاح بیمارستان ۸۵ تختخوابی آیت‌الله بهاری و گندله سازی اسدآباد

 

در ادامه سفر، معاون اول رئیس‌جمهور برای افتتاح بیمارستان ۸۵ تختخوابی آیت‌الله بهاری با هزینه‌کرد ۳۱۵ میلیارد ریال راهی شهرستان بهار شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، پس از آن برای افتتاح واحد گندله‌سازی اسدآباد با ۱۷۰ نفر اشتغال زایی و ۱۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری به اسدآباد خواهد رفت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع