کد خبر:111305
پ
صنعت نمایشگاهی
مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی در گفت‌گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع خبر داد

بازارسازی مناسب کالاهای ایرانی به کمک صنعت نمایشگاهی

مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی با اشاره به ایجاد ارتباط سالم بین کشور و جامعه جهانی از بازارسازی مناسب کالاهای ایرانی به کمک صنعت نمایشگاهی خبر داد.

مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی با اشاره به ایجاد ارتباط سالم بین کشور و جامعه جهانی از بازارسازی مناسب کالاهای ایرانی به کمک صنعت نمایشگاهی خبر داد.

 

*** عمده‌ فعالیت صنعت نمایشگاهی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی در حاشیه نخستین همایش ملی صنعت نمایشگاهی و در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صنایع با اشاره به عمده فعالیت صنعت نمایشگاهی اظهار داشت:

عمده فعالیت صنعت نمایشگاهی در حال حاضر برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور است و این در حالی است که این شرکت در داخل کشور نیز چندین عنوان نمایشگاه داخلی برگزار کرده است.

 

*** توسعه تجارت و روابط اقتصادی توسط صنعت نمایشگاهی

 

علیرضا صدرزاده  با اشاره به وظیفه صنعت نمایشگاهی ادامه داد: صنعت نمایشگاهی قصد دارد تا بتواند به ایجاد توسعه تجارت، توسعه روابط اقتصادی، بین بازاری که تولید کالا نیز در آن وجود دارد و همچنین در مکانی که نیاز باشد تا در آنجا کالا و محصول را عرضه نماییم، کمک نماید.

وی اظهار داشت: نمایشگاه یک ابزار است و برای آنکه این ابزار بتواند به اهدافش برسد باید شرایط مطلوب آن مهیا گردد.

مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی با اشاره به حضور پرشور شرکت‌های خارجی در سال گذشته در نمایشگاه تهران گفت:

متاسفانه با موضوعات اقتصادی پیش آمده  در کشور امسال شاهد حضور کمرنگ شرکت‌های خارجی بودیم.

 

*** تشریح وظایف مجری نمایشگاه

 

صدرزاده با اشاره به وظایف مجری نمایشگاه اظهار داشت: مجری نمایشگاه باید بتواند بخشی از مشکلات بوجود آمده در این حوزه را حل نماید و همچنین بتواند تعاملات را با سایر مجریان، شرکت‌ها و نهادهای ذیربط دولتی چه در داخل کشور و چه در کشورهای هدف حل و فصل نماید تا بتوانیم شاهد حضور توانمند کلیه واحدهای تولیدی و صنعتی باشیم.

وی ادامه داد: بخشی از این موارد و مشکلات خارج از کنترل بوده و مجری باید بتواند آن را بدرستی مدیریت نماید و با تعامل و همفکری به حل آن بپردازد و در مقابل شاید مشکلاتی وجود داشته باشد که خارج از توان و حیطه یک مجری بوده و در نهایت نمی‌تواند در حل آن موفق عمل کند.

 

*** ارتباط سالم با جامعه جهانی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی در پایان اظهار داشت:

این صنعت و فعالان آن نیز همانند سایر تولیدکنندگان ایرانی که توانسته‌اند در سال‌های اخیر راه‌های دور زدن تحریم را بیاموزند و از موانع عبور کنند به این توانمندی رسیده‌اند تا وجود مشکلات بتوانند بازارسازی مناسبی برای کالاهای ایرانی در خارج از کشور داشته باشند و ارتباط سالم ، آزاد و عزت‌مندی را با جامعه جهانی در بخش صنعت نمایشگاهی داشته باشیم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید