کد خبر:111251
پ
شهرک صنعتی پرند
رئیس هیئت مدیره هیئت امنای شهرک صنعتی پرند در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع اعلام کرد

کمبود آب؛ مشکل بزرگ شهرک صنعتی پرند

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره هیئت امنای شهرک صنعتی پرند در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع، کمبود آب را مشکل بزرگ شهرک صنعتی پرند اعلام کرد.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره هیئت امنای شهرک صنعتی پرند، در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع، کمبود آب را مشکل بزرگ شهرک صنعتی پرند عنوان کرد.

 

*** راهبرد صنعتگران در شرایط اقتصادی کشور

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره هیئت امنای شهرک صنعتی پرند در مراسم افتتاح دو واحد صنعتی در این شهرک گفت:

در این شرایط اقتصادی وقتی می‌بینیم صنعتگری مجموعه‌ای به این بزرگی را با حجم اشتغال‌آفرینی بالای مستقیم و غیرمستقیم راه‌اندازی می‌کند، نشانگر این است که این صنعت‌گر برای صنعت و تولید و زیر مجموعه‌اش راهبرد در نظر گرفته است.

 

*** حمایت هیئت امنای شهرک صنعتی پرند از صنعتگران شاغل در این شهرک

 

کلانتری با اشاره به حمایت هیئت امنای شهرک صنعتی پرند از صنعتگران شاغل در این شهرک افزود:

با تمام قوا از صنعتگرانی که در این شرایط سخت سرمایه‌گذاری و اشتغال‌آفرینی می‌کنند و تمام توانشان را صرف می‌کنند که بتوانند با فراهم آوری زیرساخت‌های مناسب برای صنعتگران، همیار و کمک آنان باشد حمایت خواهیم کرد.

 

*** مشکلات شهرک صنعتی پرند؛ چالشی برای فغالین صنعتی این شهرک

 

وی در ادامه با اشاره به مشکلات موجود در شهرک صنعتی پرند افزود:

از مسئولان ارشد ملی و استانی تقاضا می‌کنیم که مشکلات شهرک صنعتی پرند که چالشی برای صنعتگران این شهرک، از جمله شرکت سرو صنعت سپاهان که سرمایه‌گذاری به این بزرگی و اشتغال‌آفرینی خوبی که در این شهرک ایجاد کرده است، محسوب می‌شود را برطرف کنند.

 

*** نبود آب؛ مشکل بزرگ شهرک صنعتی پرند

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره هیئت امنای شهرک صنعتی پرند در پایان از جمله مشکلات موجود در این شهرک صنعتی را فراهم نبودن زیرساخت‌ها عنوان کرد و افزود:

یکی از زیرساخت‌های مورد نیاز ما بحث آب هست. خواهشمندیم مشکل آبی که این منطقه دارد و تامین آبی که شرکت شهرک‌ها تعهد نموده را عملی کنند و بتوانند این نیاز حیاتی و مبرم را در اختیار شهرک صنعتی و صنعتگران شاغل در این شهرک قرار دهند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع