اخبار برگزیده

کد خبر:111027
پ
فضای کسب‌وکار
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد

پیگیری اجرای قانون بهبود فضای کسب‌وکار

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از پیگیری اجرای قانون بهبود فضای کسب‌وکار بعد از پایان تهیه قانون بودجه خبر داد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از پیگیری اجرای قانون بهبود فضای کسب‌وکار بعد از پایان تهیه قانون بودجه خبر داد.

 

*** هفدهمین نمایشگاه یراق‌آلات، ماشین‌آلات و چوب، تجهیزات و صنایع وابسته

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مراسم افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه یراق‌آلات، ماشین‌آلات و چوب، تجهیزات و صنایع وابسته برگزار شد.

 

*** بهبود فضای کسب‌وکار

 

در این مراسم فرید موسوی – عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی – با اشاره به اینکه موضوع بهبودفضای کسب‌وکار در مجلس شورای اسلامی در اولویت قرار دارد، تصریح کرد:

بخش‌هایی از قانون بهبود فضای کسب‌وکار که تاکنون اجرا نشده مشخص شده است.

 

وی افزود: کمیسیون اقتصادی به دنبال آن است که با همکاری دولت بتواند این قانون را محقق کند، چراکه اجرای قانون بهبود فضای کسب‌و‌کار برای همه صنایع و بخصوص صنایع کوچک و متوسط مفید خواهد بود.

 

*** بازنگری در بخش‌هایی از قانون بهبودفضای کسب‌وکار

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین از تشکیل کمیته‌هایی در این کمیسیون خبر داد که در صورت نیاز بخش‌هایی از قانون بهبود فضای کسب‌و‌کار را بازنگری می‌کنند.

موسوی با اشاره به تأثیر اجرای این قانون در رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب‌وکار کشور، از پیگیری اجرای قانون بهبود فضای کسب‌وکار بعد از قانون بودجه خبر داد.

 

*** مشکلات مربوط به قانون رفع موانع تولید

 

وی همچنین با اشاره به اینکه مشکلات مربوط به قانون رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب‌وکار در بخش اجرایی مطرح است، تصریح کرد:

در حال حاضر مشخص شده که کدام دستگاه‌ها در اجرای این قانون تعلل کردند که بخش خصوصی نیز در اجرای این قانون غفلت‌هایی داشته است.

 

*** هدف از برگزاری نمایشگاه یراق‌آلات، ماشین‌آلات و چوب، تجهیزات و صنایع وابسته

 

در ادامه این مراسم، ابوالقاسم سالار رضایی – مدیر اجرایی نمایشگاه یراق‌آلات، ماشین‌آلات و چوب، تجهیزات و صنایع وابسته – هدف برگزاری این نمایشگاه را ارائه آخرین تکنولوژی‌ها و فناوری‌های روز دنیا در صنعت چوب، ماشین‌آلات و یراق‌آلات عنوان کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیر اجرایی نمایشگاه یراق‌آلات، ماشین‌آلات و چوب، تجهیزات و صنایع وابسته همچنین از حضور ۲۰۰ شرکت تولیدی، بازرگانی و خدماتی در این نمایشگاه خبر داد که حدود ۳۰ واحد به صورت مستقیم یا نمایندگی شرکت‌های خارجی در آن حضور پیدا کرده‌اند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع