کد خبر:110671
پ
photo_2019-01-30_15-59-07
مدیرعامل گروه تجاری و تولیدی جهان غذای کیش در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع

تعامل دولت و بخش‌خصوصی کلید حل مشکلات صنایع غذایی کشور است

مدیرعامل گروه تجاری و تولیدی جهان غذای کیش، در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع، تعامل دولت و بخش‌خصوصی را کلید حل مشکلات صنایع غذایی کشور دانست.

مدیرعامل گروه تجاری و تولیدی جهان غذای کیش، در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع، تعامل دولت و بخش‌خصوصی را کلید حل مشکلات صنایع غذایی کشور دانست.

 

*** گروه تجاری و تولیدی جهان غذای کیش

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل گروه تجاری و تولیدی جهان غذای کیش، با اشاره به سابقه سه ساله این شرکت در منطقه آزاد کیش با تولید انواع گروه‌های سس و آبمیوه افزود:

خدا را شکر توانستیم بازار خوبی را در منطقه حوزه خلیج فارس داشته باشیم.

 

*** شناخت و کمک به پیشرفت واحدهای تولیدی کشور

 

مطلبی ضمن تشکر از گروه اقتصاد سبز که با توجه به مشکلاتی که در حوزه صنعت غذایی کشور وجود دارد مراسم معرفی برترین های صنایع غذایی کشور را برگزار کردند، افزود:

امیدواریم که با توجه به حمایت از این گروه‌ها و دیگر گروه‌های بخش خصوصی در این شاخه برای شناخت واحدهای تولیدی و پیشرفت آن‌ها  کمک بیشتری بشود.

 

*** مشکلات مطرح در حوزه صنایع غذایی

 

وی در خصوص پرسش خبرنگار خبرگزاری صنایع در خصوص مشکلات مطرح در حوزه صنایع غذایی کشور، گفت:

اکنون شرایط تامین مواد اولیه و بحث بسته‌بندی دغدغه اصلی واحدهای تولیدی است.

بحث سرمایه در گردش، عدم حمایت بانک‌ها و … نیز، از دیگر مشکلات مطرح در حوزه صنایع غذایی است  که امیدواریم این مسئله هر چه زودتر با توجه به شرایط و سیاست‌هایی که دولت اتخاذ می‌کند حتما برطرف شود.

 

*** تعامل دولت و بخش خصوصی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل گروه تجاری و تولیدی جهان غذای کیش در پایان بر تعامل بیشتر دولت و بخش خصوصی تاکید کرد و گفت:

 تعامل دولت و بخش‌خصوصی که قبلا توانایی‌های خود را در این بخش ثابت کرده است، می‌تواند این مشکلات را برطرف کند؛ اگر ما نگاهمان به تولید یک مقدار دقیق‌تر باشد و تولید را باور کنیم فکر می‌کنم اتفاقات خوبی در صنعت غذایی کشور اتفاق خواهد افناد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع