کد خبر:110330
پ
فولاد مبارکه
با حکم مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان

معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه اصفهان منصوب شد

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان با صدور حکمی، مهندس طهمورث جوانبخت را به معاونت اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان با صدور حکمی، مهندس طهمورث جوانبخت را به معاونت اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان منصوب کرد.

 

*** انتصاب معاونت اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان با صدور حکمی، طهمورث جوانبخت را به معاونت اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان منصوب کرد.

 

 

 حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان با تقدیر از خدمات بی‌شائبه دکتر امیرحسین نادری، طهمورث جوانبخت را به معاونت اقتصادی و مالی بزرگترین شرکت تولید‌کننده آهن اسفنجی جهان منصوب کرد.

 

*** سوابق تحصیلی طهمورث جوانبخت

 

 طهمورث جوانبخت از طریق آزمون استخدامی سال ۷۹ شرکت فولاد مبارکه در رده کارشناسی و با مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه اصفهان پذیرش و در مشاغل کارشناسی مشغول خدمت گردید و مدراج و سلسله مراتب را از کارشناسی و ریاستی و مدیرتی طی و بیش از ۱۰ سال سابقه در مشاغل مدیریتی را در فولاد مبارکه در کارنامه خود دارد.

 

*** سوابق کاری معاونت اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه

 

از مشاغل اخیر نامبرده می‌توان عناوین “مدیر پشتیبانی فروش و بازار یابی و نیز “مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی” را نام برد. ضمن اینکه در هیات مدیره شرکت‌های اقماری فولاد مبارکه نیز سوابق قابل توجهی داشته و دارد که از جمله میتوان به ریاست هیات مدیره شرکت هولدینگ سرمایه‌گذاری توکا فولاد و نیز ریاست هیات مدیره شرکت بهسازان صنایع خاور میانه (سه دوره متوالی) و نیز نایب رئیس اسبق شرکت تعاونی کارکنان فولاد مبارکه اشاره کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، آخرین مدارک تحصیلی نامبرده کارشناسی ارشد رشته مدیریت بوده و علاوه بر آن کارشناسی حقوق و نیز دوره دوساله کارشناسی ارشد مدیریت mba را نیز دارا می‌باشد و همچنین مدرس در دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه شهید مهاجر و سازمان مدیریت صنعتی می‌باشد.

لازم به ذکر است وی از خانواده شهدا هشت سال دفاع مقدس نیز می‌باشد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع