کد خبر:110467
پ
خودروو
نماینده ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیته خودرو تاکید کرد

ارتقا نحوه پاسخگویی به مشتریان در دستورکار خودرو‌سازان

نماینده ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیته خودرو بر ارتقا نحوه پاسخگویی به مشتریان و قرارگیری این مسئله در دستور کار خودرو‌سازان تاکید کرد.

نماینده ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیته خودرو بر ارتقا نحوه پاسخگویی به مشتریان و قرارگیری این مسئله در دستور کار خودرو‌سازان تاکید کرد.

 

*** تلاش خودروسازان برای جلب رضایت مشتریان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نماینده ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت در کمیته خودرو در حاشیه بازدید از ستاد رسیدگی به اعتراض مشتریان ایران‌خودرو و سایپا با اشاره به تلاش خودروسازان برای جلب رضایت مشتریان گفت:

مشکلاتی در تحویل خودروها پیش آمده است که باید مشکلات را برطرف کنیم و با متانت و صبوری پاسخگوی مشتریان معترض باشیم که در بازدید از ستاد های پاسخگویی انگیزه همین برخورد مناسب را مشاهده کردم.

 

*** راهکارهای حل مشکل تامین مالی خودروسازان و قطعه سازان

 

صادق نجفی با اشاره به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت در حل هر چه سریع‌تر مشکل تحویل خودروها توسط خودرو‌سازان درباره حل مشکل تامین مالی خودروسازان و قطعه سازان افزود:

قطعا شخص وزیر و معاونین مربوطه در وزارت صنعت با کمک رئیس کل بانک مرکزی و همکاری که با مدیران عامل سایپا و ایران‌خودرو خواهند داشت، مشکل تامین نقدینگی را حل می‌کنند که در این رابطه با برخی بانک‌ها توافق‌هایی صورت گرفته است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، نماینده ویژه وزیر صنعت،معدن و تجارت در کمیته خودرو ضمن حضور در ستادهای پاسخگویی به مشتریان که از روز شنبه آغاز به کار کرده، درجریان مشکلات مشتریان قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع