کد خبر:110312
پ
بسته حمایتی دولت
معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی خبر داد

کد دستوری جدید جهت استعلام بسته حمایتی دولت

معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی کددستوری #۹*۱۴۲* را نیز علاوه بر کددستوری قبلی (#۸*۱۴۲*) جهت استعلام بسته حمایتی دولت اعلام کرد.

معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی کددستوری #۹*۱۴۲* را نیز علاوه بر کددستوری قبلی (#۸*۱۴۲*) جهت استعلام بسته حمایتی دولت اعلام کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون اداری مالی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه سامانه ۱۴۲۰ و کد دستوری #۸*۱۴۲* آماده پاسخگویی به سوالات بیمه شدگان برای دریافت بسته حمایتی است گفت:

سامانه #۹*۱۴۲* نیز پاسخگوی سوالات است.

 

*** کد دستوری جدید مربوط به کدامیک از مشمولان است؟

 

اردلان افزود: این کد دستوری جدید مربوط به استعلام مشمولان سبد از بیمه شده تامین اجتماعی، دریافت بسته از صندوق بازنشستگی کشوری، عدم دریافت شماره حساب یارانه، تعلق نگرفتن یارانه، در انتظار پرداخت بسته کارمندان دولت، دریافت بسته از بازنشستگی فولاد، دریافت بسته از بنیاد شهید، دریافت بسته از بازنشستگی تامین اجتماعی، دریافت بسته از آموزش و پرورش، دریافت بسته از بازنشستگی نیروهای مسلح، دریافت بسته از کمیته امداد، دریافت بسته از بهزیستی و درآمد ماهیانه خانوار که بیش از مصوبه است، می‌شود.

 

*** کالا‌های بسته حمایتی دولت شامل چه اقلامی است؟

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، کالا‌های هدف این طرح شامل مواد غذایی نظیر گوشت، مرغ، برنج، حبوبات، روغن و سایر مواد خوراکی موردنیاز خانوار‌ها ست که سرپرستان خانوار با مراجعه به فروشگاه‌های طرف قرارداد طرح، می‌توانند به خرید این کالا‌ها اقدام کنند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع