اخبار برگزیده

کد خبر:110101
پ
طرح‌های صنعتی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خبر داد

پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت به طرح‌های صنعتی ایجادی گیلان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت به طرح‌های صنعتی ایجادی گیلان خبر داد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت به طرح‌های صنعتی ایجادی گیلان خبر داد.

 

*** ۳۹۹ طرح صنعتی در استان گیلان

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه بیش از ۳۹۹ طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بیش از  ۶۰ درصد در استان داریم افزود:

مدیران و سرمایه‌‎گذاران پروژه‌های صنعتی استان می‌توانند از این تسهیلات با بازپرداخت حداکثر ۴ ساله برای تکمیل خط تولید و راه اندازی هر چه سریع‌تر واحد صنعتی خود بهره‌مند شوند.

 

*** افزایش سرمایه‌گذاری در صنعت در طرح‌های صنعتی

 

فرهاد دلق پوش رشد سرمایه‌گذاری در صنعت در طرح‌های صنعتی نسبت به سال گذشته را رو به افزایش دانست و اظهار داشت: فقط در ۹ ماهه اول سال ۹۷ تعداد ۳۱۰ فقره جواز تاسیس با سرمایه‌گذاری ۱۴۹۱۹۳۷۱ میلیون ریال صادر شده است.

 

*** اشتغالزایی

 

وی پیش بینی اشتغال مجوزهای صنعتی سال ۹۷ را ۷۱۴۴ نفر مطرح و عنوان کرد:

البته با حمایت‌های مختلف صورت گرفته هم اکنون ۱۵۹۱ طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصد در استان داریم که با راه اندازی این طرح‌های صنعتی زمینه اشتغال ۵۲۳۷۱ نفر در گیلان فراهم می‌گردد.

 

*** نحوه استفاده از تسهیلات حمایتی

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان نحوه استفاده از تسهیلات حمایتی را شامل بخش‌های مختلف دانست و تصریح کرد:

تسهیلات هزار و صد میلیاردی دولت در قالب رونق تولید برای سه بخش بازسازی و نوسازی، سرمایه ثابت و سرمایه درگردش قابل اعطاء به فعالان عرصه صنعتی می‌باشد و این سازمان با آمادگی کامل نسبت به معرفی طرح‌های صنعتی به بانک اقدام خواهد کرد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع