اخبار برگزیده

کد خبر:110606
پ
سامانه میز الکترونیک
در راستای سیاست‌های دولت الکترونیک

سامانه میز الکترونیک خدمات سازمان توسعه تجارت ایران فعال می‌شود

در جهت شفاف‌سازی امور، کاهش خطای نیروی انسانی و تسریع پاسخگویی به مطالبات بخش خصوصی، میز خدمات الکترونیک سازمان به تدریج فعال‌سازی و به مرحله بهره‌برداری نزدیک می‌شود.

در جهت شفاف‌سازی امور، کاهش خطای نیروی انسانی و تسریع پاسخگویی به مطالبات بخش خصوصی، سامانه میز الکترونیک خدمات سازمان به تدریج فعال‌سازی و به مرحله بهره‌برداری نزدیک می‌شود.

 

*** اهمیت توسعه دولت الکترونیک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مشاور توسعه دولت الکترونیک، با تأکید بر اهمیت توسعه دولت الکترونیک در کمک به تصمیم‌گیری دقیق مسئولین و همچنین ایجاد بستری جهت رقابت سالم و هدفمند اظهار داشت:

اولین خدمتی که در سازمان توسعه تجارت ایران به صورت کاملاً الکترونیکی صورت گرفت، فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه بود که ضمن صرفه جویی در ۴۰ هزار برگ کاغذ، عملیات راستی آزمایی اطلاعات وارد شده با کمترین خطای ممکن از ۴۵ روز به دو هفته تقلیل یافت.

 

*** ثبت نام بدون حضور نیاز متقضایان

 

سید علیرضا حسینی، افزود: در حوزه برگزاری نمایشگاه‌ نیز هم اکنون مراحل ثبت نام در بانک اطلاعاتی مجریان و برگزارکنندگان و درخواست مجوز برای برگزاری انواع نمایشگاه به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به حضور متقاضیان در سازمان انجام می‌شود .

 

*** نحوه خدمات رسانی سامانه میز الکترونیک

 

وی همچنین در خصوص نحوه خدمات رسانی میز الکترونیک عنوان کرد:

متقاضیان دریافت خدمات از سازمان، در گام نخست با عضویت در سامانه میز الکترونیک خدمات کارتابل الکترونیکخود را فعال نموده و تمامی درخواست‌های خود را از طریق آن ارسال نمایند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، گفتنی است، دسترسی به سامانه میز الکترونیک سازمان توسعه تجارت ایران از طریق آدرس E.TPO.IR امکان‌پذیر است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع