کد خبر:109339
پ
صادق نجفی
مشاور عالی وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد

ضرورت استفاده از توان داخلی برای ارتقای جایگاه صنعت خودروسازی

مشاور عالی و دستیار ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت بر لزوم بهره‌گیری از توان داخلی برای ارتقای جایگاه صنعت خودروسازی تاکید کرد.

مشاور عالی و دستیار ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت بر لزوم بهره‌گیری از توان داخلی برای ارتقای جایگاه صنعت خودروسازی تاکید کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مشاور عالی و دستیار ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا گفت:

دو شرکت خودروساز بزرگ کشور می‌توانند در مدت زمان کوتاهی جایگاه خود را ارتقا دهند و به شرکت‌های خودروسازی مطرح جهان نزدیک شوند که برای این کار باید از ظرفیت و توان داخلی کشور استفاده کنند.

 

*** پیشرفت‌های کشور در انرژی هسته‌ای

 

صادق نجفی با اشاره پیشرفت‌های کشور در انرژی هسته‌ای به کمک متخصصان داخلی گفت:

چطور می‌شود که در صنعت هسته‌ای با بهره‌گیری از ظرفیت مهندسان ایرانی، پیشرفت‌های بزرگی داریم، اما در صنعت خودروسازی نمی‌توانیم اینگونه عمل کنیم.

 

*** استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود برای حل مشکل صنعت خودروسازی

 

نجفی افزود: شخص وزیر صنعت، معدن و تجارت و مجموعه وزارت پای کار آمده‌اند و هدف‌شان استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود برای حل مشکل صنعت خودروسازی  است که در این راه، خودروسازان نیز باید همکاری و همراهی داشته باشند.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مشاور عالی وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان مشتری مداری را از اولویت‌ها ضروری دانست و افزود:

مدیریت جدید گروه خودروسازی سایپا باید با همکاری هیات مدیره و دیگر ارکان شرکت در راستای تکریم مشتریان و جلب رضایت آنان قدم بردارد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع