کد خبر:109309
پ
صنایع کوچک
طی حکمی از سوی معاون وزير صنعت، معدن و تجارت

سرپرست معاونت صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، سرپرست معاونت صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد.

طی حکمی از سوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، سرپرست معاونت صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد.

 

*** انتصاب سرپرست معاونت صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، طی حکمی از سوی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، اصغر مصاحب به ‌سمت سرپرست معاونت صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران منصوب شد.

 

*** متن حکم انتصاب

 

محسن صالحی‌نیا در حکم انتصاب اصغر مصاحب به سمت سرپرست معاونت صنایع‌کوچک سازمان صنایع‌کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران آورده است:

با توجه به سوابق و توانمندی ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به‌عنوان سرپرست معاونت صنایع کوچک منصوب می‌شوید تا با صرف همت و تلاش مضاعف و تعامل با ارکان سازمان و استفاده از نقطه نظرات صاحب نظران برون سازمانی و تدوین راهکارهای مناسب و برنامه اجرایی درخصوص ساماندهی صنایع کوچک، توسعه کسب و کارهای جدید، تکمیل زنجیره‌های تأمین با فعال سازی شبکه‌ها و توسعه خوشه‌های صنعتی و رفع موانع پیش روی صنایع کوچک در زمینه‌های مختلف، گام‌های مؤثر بردارید.

 

*** سوابق اجرایی اصغر مصاحب

 

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت صنعت، معدن و تجارت، مشاور عالی مدیرعامل سازمان صنایع‌کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، عضو هیأت مدیره صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا)، عضو هیأت عامل، مشاور مدیرعامل و معاون آموزش مرکز آموزش بازرگانی مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های بازرگانی، دبیر کمیسیون اصلی نظارت بر تأسیس و فعالیت تشکل‌های تخصصی صنعتی و معدنی، مدیر اطلاع‌رسانی و بازاریابی مؤسسه آموزشی و پژوهشی صنایع و معادن، مدیر فنآوری اطلاعات و ارتباطات منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، از جمله سوابق اجرایی مصاحب است.

به گزارش خبرگزاری صنایع، اصغر مصاحب همچنین پیش از این دو بار عنوان مدیر نمونه وزارت صنعت، معدن و تجارت را در کارنامه مدیریتی خود به ثبت رسانده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع