کد خبر:108985
پ
جایگاه‌های سوخت
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد

تعطیلی جایگاه‌های سوخت بدون استاندارد یورو ۴

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از تعطیلی جایگاه‌های سوخت بدون استاندارد یورو ۴ خبر داد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از تعطیلی جایگاه‌های سوخت بدون استاندارد یورو ۴ خبر داد.

 

*** افزایش تولید نفت گاز و بنزین

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به افزایش تولید نفت، گاز و بنزین با استاندارد یورو ۴ و یورو ۵ در پالایشگاه‌های کشور گفت:

علاوه بر کلانشهر‌ها هم اکنون از ۳۶۰۰ جایگاه عرضه بنزین و ۲۴۰۰ جایگاه عرضه نفت گاز، بیش از ۴۰۰ جایگاه سوخت با استاندارد یورو ۴ توزیع می‌کنند.

 

*** توزیع بنزین و نفت وگاز یورو ۴ در سراسر کشور

 

محمدرضا موسوی خواه با اشاره به اینکه همه ­جایگاه‌های استان تهران، استان البرز و مرکزی بنزین و نفت و گاز یورو عرضه می‌کنند، گفت:

در خراسان رضوی نیز ۹۰ درصد جایگاه‌ها سوخت با استاندارد یورو توزیع می‌کنند و در تلاشیم در آینده‌ای نزدیک در کل جایگاه‌های عرضه سوخت کشور، بنزین و نفت وگاز یورو ۴ توزیع کنیم.

 

*** نرم افزار پمپ بنزین یاب

 

وی افزود: مردم با مراجعه به نرم افزار پمپ بنزین یاب که به زودی به باک تغییر نام خواهد داد، می‌توانند از جایگاه‌هایی که عرضه سوخت با استاندارد یورو ۴ دارند، مطلع شوند.

 

*** تعطیلی جایگاه‌های سوخت بدون استاندارد یورو ۴

 

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: جایگاه‌هایی که بنزین و نفت و گاز یورو ۴ توزیع می‌کند، به هیچ عنوان نمی‌توانند سوخت دیگری عرضه کنند و اگر به هر دلیلی نتوانند بنزین یا گازوئیل یورو ۴ تهیه کنند، تا هنگام تامین سوخت با استاندارد تعطیل خواهند شد.

 

 

*** نظارت دائمی بر جایگاه‌های سوخت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پایان با اشاره به نظارت دائمی بر جایگاه‌ها افزود:

همه ­جایگاه‌ها‌ی کشور و بیش از ۵۰ هزار نازل عرضه سوخت به صورت هفتگی از نظر کمی و کیفی بازرسی ­­و هر ماه نیز آزمون کیفیت از آن‌ها گرفته می‌شود و با هرگونه تخلفی نظیر کم فروشی، عرضه بنزین نامناسب، خرید و فروش کارت به شدت برخورد می‌شود.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع