اخبار برگزیده

کد خبر:108704
پ
یورو ۴
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی:

۴۰۰ جایگاه سوخت با استاندارد یورو ۴ توزیع می‌کنند

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی از توزیع سوخت در بیش از ۴۰۰ جایگاه سوخت کشور با استاندارد یورو ۴ خبر داد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی از توزیع سوخت در بیش از ۴۰۰ جایگاه سوخت کشور با استاندارد یورو ۴ خبر داد.

 

***  افزایش تولید نفت گاز و بنزین با استاندارد یورو ۴ و یورو ۵

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به افزایش تولید نفت گاز و بنزین با استاندارد یورو ۴ و یورو ۵ در پالایشگاه‌های کشور گفت:

علاوه بر کلانشهرها هم اکنون از ۳۶۰۰ جایگاه عرضه بنزین و ۲۴۰۰ جایگاه عرضه نفت گاز، بیش از ۴۰۰ جایگاه سوخت با استاندارد یورو ۴ توزیع می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه همه جایگاه‌های استان تهران، استان البرز و مرکزی بنزین و نفت و گاز یورو‌۴ عرضه می‌کنند گفت:

در خراسان رضوی نیز ۹۰ درصد جایگاه‌ها سوخت با استاندارد یورو‌۴ توزیع می‌کنند و در تلاشیم در آینده‌ای نزدیک در کل جایگاه‌های عرضه سوخت کشور، بنزین و نفت وگاز یورو ۴ توزیع کنیم.

 

***  نرم افزار پمپ بنزین یاب

 

موسوی خواه افزود: مردم با مراجعه به نرم افزار پمپ بنزین یاب که به زودی به باک تغییر نام خواهد داد می‌توانند از جایگاه‌هایی که عرضه سوخت با استاندارد یورو‌۴ دارند مطلع شوند.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ادامه داد: جایگاه‌هایی که بنزین و نفت گاز یورو ۴ توزیع می‌کند به هیچ عنوان نمی‌توانند سوخت دیگری عرضه کنند و اگر به هر دلیلی نتوانند بنزین یا گازوئیل یورو  ۴ تهیه کنند، تا هنگام تأمین سوختِ دارای این استاندارد، تعطیل خواهند شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نظارت بر جایگاه‌ها را دائمی اعلام کرد و گفت:

همه جایگاه‌های کشور و بیش از ۵۰ هزار نازل عرضه سوخت به صورت هفتگی از نظر کمی و کیفی بازرسی و هر ماه نیز آزمون کیفیت از آن‌ها گرفته می‌شود و با هرگونه تخلفی نظیر کم فروشی، عرضه بنزین نامناسب و خرید و فروش کارت سوخت به شدت برخورد می‌شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع