اخبار برگزیده

کد خبر:108497
پ
پوشاک
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا خبرداد

پلمب ۱۱۰ فروشگاه پوشاک قاچاق

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از پلمب ۱۱۰ فروشگاه پوشاک قاچاق توسط ستاد،­ خبر داد.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از پلمب ۱۱۰ فروشگاه پوشاک قاچاق توسط ستاد،­ خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع،  سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: استانداری مصوبه‌ای درباره طرح جلوگیری از عرضه پوشاک قاچاق داشت که برداشت‌های متفاوتی از آن صورت گرفته بود و این برداشت‌ها از دید بیرونی این طور به نظر می‌رسید که مانع تراشی صورت گرفته است.

 

*** پلمب ۱۱۰ فروشگاه پوشاک قاچاق

 

حمیدرضا دهقانی‌نیا افزود: از­نظر ستاد، این برداشت از مصوبه استانداری تنها نیاز به هماهنگی‌های بیشتر داشت که این هماهنگی‌ها از ۲۸ دی ماه ۹۷ با حضور معاون وزیرکشور، ­­دیگر مسئولان این حوزه، ­تولیدکنندگان­ و معاون استانداری انجام شد.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد: در این جلسه مصوب­ شد که با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین اتحادیه مربوط­ ظرف سه روز آینده یعنی تا انتهای روز دوشنبه اول بهمن ماه ۹۷ ­همه کالاهای ۱۱۰ فروشگاه پوشاک قاچاق احصا شده توسط ستاد، ­جمع آوری­ و تابلوی آن‌ها پایین کشیده شود.

 

*** مبارزه با پوشاک برند قاچاق

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پایان اظهار داشت: پس از اجرای این مصوبه هم طرح مبارزه با پوشاک برند قاچاق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز قوی تر از گذشته ادامه خواهد داشت و هیچ مانع تراشی از طرف استانداری یا هر دستگاه دیگری قابل قبول نیست.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع