کد خبر:110793
پ
گیلان
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در جلسه کمیسیون نظارت:

کمیسیون نظارت روح قانون را در جامعه اقتصادی تزریق می‌نماید

جلسه کمیسیون نظارت مرکز گیلان با ریاست فرهاد دلق پوش، رییس سازمان صمت گیلان و سایر اعضای کمیسیون نظارت استان در محل سالن جلسات سازمان صنعت،معدن و تجارت استان برگزار گردید.

جلسه کمیسیون نظارت مرکز گیلان با ریاست فرهاد دلق پوش، رییس سازمان صمت گیلان و سایر اعضای کمیسیون نظارت استان در محل سالن جلسات سازمان صنعت،معدن و تجارت استان برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گیلان در این جلسه عنوان کرد؛ باید فعالیت کمیسیون پویا و هوشمندانه باشد تا بتوانیم برای رفع مشکلات در بازار و همچنین کیفیت خدمات ارائه شده از سوی اصناف گام درست و اصولی برداریم.

وی همچنین با اشاره به دستورات جلسه عنوان کرد: اتاق‌های اصناف باید با تمام توان مدیریت بازار و ساماندهی و هدایت آن را در راس برنامه خود داشته باشند و بخش سیاست‌گذاری و نظارت عالیه آن بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت و سایر اعضای کمیسیون نظارت استان می‌‍باشد.

دکتر دلق پوش در ادامه به لزوم آموزش و پایش اصناف اشاره کرد و اظهار داشت؛ باید جهت ارتقای روند نظارت بر بازار نسبت به برگزاری سمینار آموزشی توجیهی جهت پایش نظارت هر چه بهتر بر بازار در آینده اقدام نمود چرا که کمیسیون نظارت روح قانون را در جامعه اقتصادی تزریق می‌نماید.

رئیس کمیسیون نظارت مرکز استان گیلان با بیان اینکه سازمان صمت جهت هماهنگی، توجیه و آماده سازی اصناف جلساتی را تشکیل داده، تشریح کرد؛ جلسه‌ای با حضور روسای ادارت صمت شهرستان‌ها و اتاق‌های اصناف جهت موضوع مطروحه در شهرستان لاهیجان تشکیل شد و در آن پیرامون اجرای هر چه بهتر قانون جهت حل مشکل بازار و اصناف مطالب موثر اجرایی طرح و باید مصوبات آن اجرا شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان؛ نظارت بر بازار و توزیع اقلام کالاهای اساسی حمایتی دولت در آستانه فرارسیدن عید نوروز تاکید کرد و گفت:

همزمان با ایام فرخنده چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ اصناف و بازاریان برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را برای آذین‌بندی معابر مقابل محل کسب درآمد خود را به نحو شایسته انجام دهند وبه میمنت این ایام تخفیفات و تسهیلات ویژه خرید را برای آحاد مردم درنظر بگیرند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع