اخبار برگزیده

کد خبر:107747
پ
سیستم‌های شناسایی خودکار
مدیرعامل شرکت تخصصی سامان پایش توسعه پویا در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع:

شرکت سامان پایش توسعه پویا یک مجموعه فعال در حوزه سیستم‌های شناسایی خودکار است

مدیرعامل شرکت تخصصی سامان پایش توسعه پویا «sinap» در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع از فعالیت این شرکت در حوزه تخصصی سیستم‌های شناسایی خودکار و جمع‌آوری مکانیزه داده‌ها خبر داد.

مدیرعامل شرکت تخصصی سامان پایش توسعه پویا «sinap» در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع از فعالیت این شرکت در حوزه تخصصی سیستم‌های شناسایی خودکار و جمع‌آوری مکانیزه داده‌ها خبر داد.

 

*** سیستم‌های شناسایی خودکار

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت تخصصی سامان پایش توسعه پویا تحت برند sinap افزود:

شرکت سامان پایش توسعه پویا یک مجموعه فعال در حوزه تخصصی سیستم‌های شناسایی خودکار و جمع آوری مکانیزه داده‌ها بوده و بشکل تخصصی تحت تکنولوژی بارکد و rfib فعالیت می‌نماید.

 

*** شناسه‌دار کردن محصولات و کالاها

 

مجید مرادی افزود: شرکت sinap ارائه دهنده خدمات به شرکت‌های تولیدی، صنعتی، بازرگانی، فروشگاهی، لجستیکی و مجموعه‌هایی که در حوزه آنلاین شاپینگ فعالیت دارند می‌باشد.

محصولات این شرکت شامل بخش نرم افزار و سخت‌افزار است.

بخش سخت‌افزار شرکت سامان پایش توسعه پویا ارائه دهنده دستگاه‌های «هنتل» یا جمع آوری اطلاعات در بخش سیستم‌های شناسایی خودکار به نمایندگی از یک شرکت کره‌ای می‌باشد که بصورت تخصصی برای چاپ برچسب محصول برای شناسه‌دار کردن محصولات و کالاها در مجموعه‌ها مورد استفاده قرارمی‌گیرد.

 

*** تولید پرینترهای همراه

 

مدیرعامل شرکت تخصصی سامان پایش توسعه پویا گفت: این شرکت همچنین ارائه‌ دهنده پرینترهای همراه درجهت چاپ رسید یا فاکتور، در محل بوده و در حوزه لیبل، تگ و ریبون فعالیت دارد.

 

*** سرویس دهی درجهت نشانه‌دار کردن محصولات فولادی

 

وی در ادامه به اهمیت حضور این شرکت در نمایشگاه اشاره کرد و افزود:

این شرکت قابلیت سرویس دهی درجهت نشانه‌دارکردن محصولات شرکت‌های فولادی و سیستم‌های شناسایی خودکار را داشته که در گذشته بصورت حک‌شده و دستی انجام می‌شد.

در حال حاضر این شرکت با بررسی نمونه‌های خارجی به ارائه «تگی» از جنس مقوا می‌نماید که از مقاومت بالا و قیمت مناسب برخوردار است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت تخصصی سامان پایش توسعه پویا در پایان خاطرنشان کرد:

کارشناسان شرکت درتمامی بخش‌های راه اندازی سیستم‌های شناسایی خودکار اقدام به ارائه مشاوره قبل از خرید و خدمات پس از فروش می‌نمایند و همواره در کنار مشتریان هستند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع