کد خبر:107508
پ
IMG_5422
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع خبر داد

هدف برگزاری نمایشگاه ملی فولاد ایران ؛ شناسایی توانمندی‌هایی ساخت قطعات فولاد/بخش نخست

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع، هدف برگزاری نمایشگاه ملی فولاد ایران را شناسایی توانمندی‌هایی ساخت قطعات صنعت فولاد دانست.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرگزاری صنایع، هدف برگزاری نمایشگاه ملی فولاد ایران را شناسایی توانمندی‌هایی ساخت قطعات صنعت فولاد دانست.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان درباره برگزاری نمایشگاه ملی فولاد ایران گفت: بنیانگذار این نمایشگاه، انجمن تولید کنندگان فولاد ایران بوده و این انجمن نیز یک «ان جی او» است که تقریبا همه شرکت کنندگان تولید فولاد را متشکل می‌شود.

 

*** هدف از برپایی نمایشگاه ملی فولاد ایران

 

منصور یزدی‌زاده با اشاره به برپایی نمایشگاه ملی فولاد ایران اظهار داشت:

می‌توان این نمایشگاه را کاری جدید و نو دانست که با هدف شناسایی توانمندی‌هایی در زمینه ساخت قطعات صنعت فولاد راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به شناسایی توانمندی‌هایی ساخت قطعات صنعت فولاد در نمایشگاه، ادامه داد:

با وجود این نمایشگاه می‌‌توان در چارچوب بومی سازی، تجربه بسیار موفقی را شاهد باشیم.

 

*** تمرکز و هدف نمایشگاه بر روی صنعت فولاد

 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: تمرکز و هدف نمایشگاه بر روی صنعت فولاد و ساخت و قطعات و تجهیزات فولاد به صورت تخصصی است.

وی ادامه داد: تا به امروز نمونه‌ای همانند آن در کشور وجود نداشته است و معمولا نمایشگاه‌هایی که برگزار می‌شود نمایشگاه‌های عمومی است که شامل همه صنایع می‌شود.

 

*** شناسایی توانمندی‌های ساخت قطعات صنعت فولاد در نمایشگاه فولاد

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به شناسایی توانمندی‌های ساخت قطعات صنعت فولاد در نمایشگاه فولاد، اظهار داشت:

نمایشگاه ملی فولاد ایران امسال توانسته کار خوبی را شروع کند و به نظر می‌رسد که سال‌های آینده اگر بخواهیم تمرکزمان را بیشتر کنیم و ان‌شاءالله با استقبال خوبی که پس از این خواهد شد، قطعا با ادامه این روند مرزهای داخلی را در می‌نوردد و به خارج از مرزهای کشور هم خواهد رفت و حتما معرفی خواهد شد و می‌تواند تبدیل به یک هاب شده و در ادامه به یک مرکزی جهت معرفی توانمندی‌های ساخت قطعات و تجهیزات فولادی در منطقه غرب آسیا تبدیل شود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع