اخبار برگزیده

کد خبر:107413
پ
نمایشگاه ملی فولاد
عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت صنعت ورق آرین پاژ:

نمایشگاه ملی فولاد ایران تمام زنجیره تأمین را به یکدیگر متصل کرد

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت صنعت ورق آرین پاژ بر پیوند تمام زنجیره تأمین در نمایشگاه ملی فولاد ایران تأکید کرد.

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت صنعت ورق آرین پاژ بر پیوند تمام زنجیره تأمین در نمایشگاه ملی فولاد ایران تأکید کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت صنعت ورق آرین پاژ با اشاره به این موضوع، اظهار داشت: نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران ایده مناسبی بود و از ابتدا حمایت خود را از تأمین‌کنندگان و فولادسازان اعلام داشتیم.

 

*** استقبال خوب از نمایشگاه ملی فولاد ایران

 

یارجانلی ادامه داد: در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، استقبال خوبی صورت گرفت که ارزشمند است و پیشنهاد ما این است که برای سال‌های بعد تمام قسمت‌ها به صورت بخش‌بندی و با یک نقشه راه و مدل در اختیار شرکت‌کنندگان در نمایشگاه ملی فولاد ایران قرار گیرد و نمایشگاه منسجم‌تری داشته باشیم.

وی افزود: شرکت آرین پاژ از سال ۱۳۹۵ عملا کار خود را در تولید محصولات با کیفیت استارت زده و در یک سال گذشته تولیدات با رویه با کیفیت‌تری را به محصولات خود اضافه کرده است.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، عضو هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت صنعت ورق آرین پاژ در پایان در نمایشگاه ملی فولاد ایران خاطرنشان کرد: بخشی از تولیدات شرکت به کارگاه ساخت و خودکفایی مجموعه بازمی‌گردد.

تعداد بسیاری از قطعات در واحد آرین پاژ قابل تولید و تأمین است تا علاوه بر اینکه به معدل ارزی کشور کمک کند، نیاز فولادسازان را نیز تأمین نماید.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع