اخبار برگزیده

کد خبر:106981
پ
هرمزگان

انتخاب شرکت فولاد هرمزگان دراختتامیه جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری

در آیین اختتامیه جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری و منتخبین استان هرمزگان از شرکت فولاد هرمزگان و مهندس ارزانی مدیرعامل این شرکت تقدیر شد.

در آیین اختتامیه جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری و منتخبین استان هرمزگان از شرکت فولاد هرمزگان و مهندس ارزانی مدیرعامل این شرکت تقدیر شد.

 

 

*** واحد تحقیق و توسعه برتر و محصول برتر، عناوین شرکت فولاد هرمزگان

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، در این مراسم شرکت فولاد هرمزگان عناوین واحد تحقیق و توسعه برتر و محصول برتر را به خود اختصاص داد.

شاهین زارع مدیرمتالوژی، تحقیق و توسعه محصول شرکت فولاد هرمزگان گفت:

در حال حاضر شرکت فولاد‌هرمزگان با مراکز علمی و دانشگاه‌ها ارتباط خوبی برقرار کرده و پروژه‌هایی را با دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان هرمزگان دیگر دانشگاه‌های مطرح کشور از جمله دانشگاه هرمزگان، دانشگاه صنعتی شریف و … در دست اقدام دارد.

 

 

*** طرح ابزار هوشمند

 

 

وی با اشاره به کسب عنوان طرح برتر این جشنواره گفت::طرح «ابزار هوشمند» یکی از طرح‌های پژوهشی شرکت فولاد‌هرمزگان در راستای تعامل صنعت با دانشگاه می‌باشد.

مدیرمتالوژی، تحقیق و توسعه محصول شرکت فولاد هرمزگان در مورد این ابزار گفت:

متفاوت بودن دقت کاری و واقعی ماشین ابزارها، بالارفتن قیمت تمام شده قطعه کار با افزایش دقت آن، نبودن ابزار خاص برای منطبق کردن صفر قطعه کار با صفر مورد نظر طراح در قبل و هنگام براده برداری و عدم یکسان بودن تلرانس ساخت در قطعاتی که به صورت دسته‌ای و گروهی تولید می‌شوند از پارامتر‌های منشا ایده طرح ابزار هوشمند می‌باشد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرمتالوژی، تحقیق و توسعه محصول شرکت فولاد هرمزگان در پایان اضافه کرد: از این قطعه در نمایشگاه بومی سازی تهران که در دی ماه امسال برگزار میگردد، رونمایی خواهد شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع