کد خبر:106892
پ
شفت

مجوز تاسیس۶۲ واحد صنعتی جدید در شفت صادر شده است

دلق پوش: ۶۲ جواز تاسیس برای احداث واحد صنعتی جدید با سرمایه‌گذاری بیش از ۲۵۳ میلیارد تومان در شهرستان شفت صادر شد که پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از آنها زمینه اشتغال ۱۵۱۴ نفر فراهم گردد.

دلق پوش: ۶۲ جواز تاسیس برای احداث واحد صنعتی جدید با سرمایه‌گذاری بیش از ۲۵۳ میلیارد تومان در شهرستان شفت صادر شد که پیش بینی می‌شود با بهره برداری از آنها زمینه اشتغال ۱۵۱۴ نفر فراهم گردد.

به گزارش خبرگزاری صنایع، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان در جلسه کارگروه رفع موانع و رونق تولید استان با اشاره به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های شهرستان طبق آخرین آمار اعلام نمود: در شهرستان شفت ۱۲۰ واحد تولیدی دارای پروانه بهره‌برداری با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۱۷ میلیارد تومان و با اشتغال ۱۸۶۲ نفر فعال است.

دبیر کارگروه رفع موانع و رونق تولید گیلان اظهار داشت: سهم شهرستان شفت از محل تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ بیش از ۴۲ میلیارد تومان می‌باشد.

دلق پوش درادامه تصریح کرد: ما از نظر جایگاه پرداختی جذب تسهیلات و پرداختی‌ها در رتبه یازدهم کشور قرار داریم که بخشی از آن انتقالی سال ۹۶ بوده که این آمار نسبت به سال گذشته جایگاه مطلوب و مدنظر ما نمی‌باشد و باید کمک نماییم در جایگاه مناسبی قرار بگیریم.

درادامه این جلسه۱۳ واحد صنعتی و تولیدی به بیان مشکلات خود پرداختند و با حضور روسای سازمان‌ها و مدیران کل بانک‌ها و ادارات مرتبط به مشکلات آنها رسیدگی گردید.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع