اخبار برگزیده

کد خبر:106498
پ
خودروهای مانده در گمرک
سرپرست سازمان توسعه تجارت خبر داد

تعیین تکلیف ترخیص خودروهای مانده در گمرک

بنا به گفته سرپرست سازمان توسعه تجارت،به زودی نتیجه جلسه سران سه قوا در مورد ترخیص خودروهای مانده در گمرک اعلام خواهد شد.

بنا به گفته سرپرست سازمان توسعه تجارت به زودی نتیجه جلسه سران سه قوا در مورد ترخیص خودروهای مانده در گمرک اعلام خواهد شد.

 

*** ترخیص خودروهای مانده در گمرک

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سرپرست سازمان توسعه تجارت در مورد ترخیص خودروهای مانده در گمرک گفت: با توجه به اینکه این خودروها در گمرک در حال متروکه شدن است، طرح ترخیص خودروها، توسط سازمان‌های مربوطه و گمرک جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد شده است.

مودودی با بیان اینکه دولت با تعیین تکلیف خودروهای مانده در گمرک، موافقت کرده است افزود:

بخشی از این خودروها به صورت قانونی وارد شده است و بخشی دیگر دارای پرونده قضایی است بنابراین باید قوه قضائیه هم در مورد خودروهای مانده در گمرک، که دارای پرونده قضایی است نظر دهد. 

وی با بیان اینکه در مجموع مقرر شده تا درباره تمامی خودروهای مانده در گمرک تعیین تکلیف شود، بیان داشت: در جلسه سران سه قوه در این مورد تصمیم‌گیری می‌شود و نتیجه آن در همین هفته اعلام می‌شود. 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران بیان داشت: در صورت موافقت سران سه قوه با ترخیص خودروهای مانده در گمرک از گمرک احتمالا شرایط خاصی از جمله پرداخت عوارض و حقوق گمرکی برای ترخیص این خودروها تعیین می‌شود.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع