کد خبر:106366
پ
مشمولان سهام عدالت

امکان ثبت شماره شبای مشمولان جا مانده سهام عدالت

امکان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت دوباره در سامانه سهام عدالت، از امروز «۱۱ دی » فعال شد.

امکان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت دوباره در سامانه سهام عدالت، از امروز «۱۱ دی » فعال شد.

 

*** دریافت شبای مشمولان سهام عدالت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، به دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی، دریافت شبای مشمولان سهام عدالت، که تاکنون موفق به ثبت شماره شبای معتبر بانکی خود نشده اند در سامانه سهام عدالت به طور موقت فعال شد.

 

***  مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور

 

مشمولانی که تا کنون به طور موقت موفق به ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت، به نشانی www.samanese.ir نشده اند از امروز می توانند نسبت به ورود و ثبت شماره شبای معتبر بانکی خود در این سامانه اقدام کنند.

بدیهی است پس از راستی آزمائی شماره شبای بانکی ثبت شده توسط بانک‌های عامل، سود عملکرد سال ۹۵ و در مرحله بعد سود عملکرد سال ۹۶ این دسته از مشمولان دریافت سود سهام عدالت توسط سازمان خصوصی سازی به حساب آنان واریز خواهد شد.

 
این گزارش می افزاید: همچنین اقدامات آماده سازی جهت واریز سود سهام عدالت سال ۹۶ شرکتهای سرمایه پذیر سهام عدالت، ویژه گروه مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور در سازمان خصوصی سازی در حال انجام است و پس از اقدامات صورت گرفته، بزودی سود این گروه از مشمولان شامل روستائیان و عشایر کشور نیز با اطلاع رسانی قبلی از سوی این سازمان به حساب این گروه واریز خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سازمان خصوصی سازی به مشمولان سهام عدالت که تاکنون اقدام به ثبت شماره شبای بانکی خود نکرده اند توصیه کرده از فرصت محدود ایجاد شده در جهت وارد کردن و ثبت شماره شبای بانکی خود اقدام و بهره برداری کنند.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع