کد خبر:106292
پ
انوری
با حکم وزیر صنعت؛

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا انواری به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت معرفی شد.

طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا انواری به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت معرفی شد.

 

*** متن کامل حکم انتصاب رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، با حکم وزیر صنعت محمدرضا انواری به عنوان رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت معرفی شد در متن این حکم آمده است: با عنایت به شایستگی، تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با برنامه ریزی مناسب و بهره‌گیری از ابزارهای رسانه‌ای و ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی موجود، تعامل سازنده با رسانه‌های گروهی و مجازی بعنوان تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی و همگام با سیاست‌های شورای اطلاع‌رسانی دولت محترم به منظور افزایش همگرایی و هم‌افزایی در راستای تحقق اهداف، سیاست‌ها، استراتژی‌ها و برنامه‌های تعیین شده و انعکاس به موقع و هوشمند عملکرد و اقدامات اجرایی وزارتخانه و سازمان‌های تابعه و همچنین تحکیم و تقویت حوزه ارتباطات و اطلاع‌رسانی با بخش خصوصی، انجمن‌ها و تشکل‌ها تلاش نمایید.

امیدوارم ضمن هماهنگی با معاونان و مدیران وزارت متبوع و رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و ایجاد وحدت رویه اطلاع‌رسانی روابط عمومی‌های زیرمجموعه با رویکرد امید آفرینی در ایفای وظایف محول اقدام نمایید.
موفقیت روز افزون شما را از درگاه ایزد متعال خواستارم.

 

*** مدارک تحصیلی رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت

 

گفتنی است، محمدرضا انواری دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان آلمانی و کارشناسی ارشد و دکترای علوم ارتباطات، از مدیران با تجربه صنعت خودرو در حوزه رسانه و ارتباطات است.

 

*** سوابق کاری رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، سوابق رئیس مرکز روابط عمومی وزارت صنعت بدین شرح است:

ریاست اداره اطلاع‌رسانی ایران خودرو، دبیر شورای سیاست گذاری نشریات ایران خودرو، ریاست اداره ارتباط با رسانه‌های حوزه هنری، عضویت در شورای سردبیری و سردبیر نشریات از سوابق حرفه‌ای وی به شمار می‌رود و همچنین مدرس دروس جامعه شناسی سازمانی، مبانی جامعه شناسی، افکار عمومی در دانشگاه آزاد تهران مرکز و دانشکده خبر است.

 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع