کد خبر:106057
پ
مهندس حمیدرضا عظیمیان

فولادمبارکه به دنبال بومی کردن صنعت فولاد کشور

فولادمبارکه با هدف حمایت از بومی سازی صنعت فولاد و همچنین به عنوان شتاب دهنده در فضای استارت آپ ها تمام تلاش خود را برای کمک به دارندگان ایده های جدید به کار خواهد گرفت.

فولادمبارکه با هدف حمایت از بومی سازی صنعت فولاد و همچنین به عنوان شتاب دهنده در فضای استارت آپ ها تمام تلاش خود را برای کمک به دارندگان ایده های جدید به کار خواهد گرفت.

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت فولادمبارکه در خصوص بومی‌سازی و تلاش‌های صورت گرفته این شرکت، برخی از اقدامات انجام شده این مجموعه را یادآور و با تاکید بر اهمیت برگزاری جشنواره بومی‌سازی و لزوم مشارکت شرکت های بزرگی مانند مبارکه در آن اظهار داشت:

 

*** بومی سازی 

 

به طور کلی رویکرد این شرکت بومی‌سازی است که در فضای استارت‌‌آپها در تلاش هستیم به عنوان شتابدهنده عمل نمائیم.

 

وی افزود: امروز بسیاری از جوانان ممکن است از توان بالای مالی و مدیریت کافی برای اجرای ایده های خود برخوردار نباشند، به همین جهت فولاد مبارکه به عنوان شتاب‌دهنده به این افراد کمک می‌کند تا در صورت تائید و پذیرش ایده جدید در ریسک مالی آن ها مشارکت و عملا کمکی به توسعه صنعت کشور و افراد نخبه بنماید.

به عبارت ساده‌تر، در صورت پذیرش ایده نخبگان و کارآفرینان، فولادمبارکه با آن‌ها شریک شده و ریسک مالی را تقبل خواهد کرد.

 

عظیمیان با اعلام این‌که هم‌اینک فولاد مبارکه بسیاری از افراد یا شرکت‌هایی که قطعه‌ای را بومی کرده‌اند، پس از ارزیابی و تایید خریداری می‌کند، خاطرنشان کرد:

از این پس و در پی تغییر رویکردها و همچنین بدنیال اهداف جشنواره بومی‌سازی، مقرر شده که فهرستی از اقلام مورد نیاز بخش‌های مختلف تهیه و در اختیار شرکت‌‌های دانش بنیان و یا افراد دارای ایده نو قرار گیرد، آنگاه فولاد مبارکه در بحث مالی پس از ارزیابی و تایید مشارکت و ریسک آن در بخش اجرا را نیز پذیزفته و در نهایت شریک آن پروژه می‌گردد.

 

 

به گزارش خبرگزاری صنایع، بنا به گفته مدیرعامل شرکت فولادمبارکه با این کار نقش شتابدهندگی فولادمبارکه برای استارت‌آپ‌های فنی ایفا میگردد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری صنایع